Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Marvel's Avengers

NFS: Heat na czele stawki w Polsce - top 10 PL

Adrian Werner, 5 października 2023, 13:43

W 37. tygodniu 2023 roku w Polsce rządziły promocje. Najlepiej sprzedawały się przecenione gry, takie jak Need for Speed: Heat czy Marvel’s Avengers.

Wkrótce Marvel's Avengers zniknie ze sprzedaży, do tego czasu możecie kupić grę 90% taniej

Maciej Gaffke, 19 września 2023, 12:15

Pod koniec września Marvel's Avengers ostatecznie zniknie ze sprzedaży. Zainteresowani tym tytułem mają okazję kupić go teraz w naprawdę wielkiej promocji.

Wkrótce koniec rozwoju Marvel's Avengers - i to będzie dobry moment, by zagrać

Adrian Werner, 21 stycznia 2023, 06:57

Twórcy Marvel's Avengers poinformowali o planach zakończenia rozwoju gry. Paradoksalnie dla części graczy może to być pozytywna zmiana.

Marvel's Guardians of the Galaxy i Avengers przyniosły ogromne straty wydawcy

Adrian Werner, 4 maja 2022, 08:59

Okazało się, że gry Marvel's Avengers oraz Marvel's Guardians of the Galaxy przyniosły firmie Square Enix aż 200 mln strat. Nic więc dziwnego, że japoński wydawca sprzedał swoje zachodnie studia grupie Embracer.

W Marvel's Avengers Thor wkrótce będzie kobietą

Adrian Werner, 20 kwietnia 2022, 09:28

Twórcy Marvel’s Avengers poinformowali, że wkrótce do gry dołączy Jane Foster, czyli superbohaterka z mocami Thora.

Spider-Man w Marvel’s Avengers bez misji fabularnych

Agnieszka Adamus, 22 listopada 2021, 20:17

Niedługo do Marvel’s Avengers na konsolach PS4 i PS5 ma trafić Spider-Man. Bohater ten jednak nie otrzyma żadnych osobistych misji fabularnych. Twórcy chcą bowiem skupić się na zawartości dostępnej na wszystkich platformach.

Zakup wszystkich przedmiotów w Marvel's Avengers pochłonąłby tysiące euro

Adrian Werner, 22 listopada 2021, 13:22

Jeden z graczy Marvel's Avengers policzył, ile kosztują wszystkie przedmioty kosmetyczne w grze. Uzyskana kwota robi wrażenie.

Wiemy, kiedy Spider-Man trafi do Marvel’s Avengers

Agnieszka Adamus, 10 listopada 2021, 20:19

Aktualizacja dodająca Spider-Mana do Marvel’s Avengers ukaże się pod koniec listopada. Superbohater trafi jedynie na PS4 i PS5.

Porażka Marvel's Avengers to wina źle dobranego studia - Square Enix wyciąga wnioski

Entelarmer, 4 listopada 2021, 10:38

Square Enix ponownie wypowiedziało się na temat słabego wyniku Marvel's Avengers i przyznało, że w przyszłości musi lepiej dobierać projekty do „unikalnych cech i talentów” swoich studiów.

Marvel's Avengers - nowe mikropłatności rozwścieczyły graczy

Adrian Werner, 9 października 2021, 10:07

Fani Marvel's Avengers są wściekli. Pomimo wcześniejszych obietnic deweloperów, do gry dodano mikropłatności przyspieszające rozwój postaci.

Marvel’s Avengers trafi do Xbox Game Pass na PC i konsolach

Agnieszka Adamus, 28 września 2021, 17:22

30 września w usłudze Xbox Game Pass pojawi się Marvel’s Avengers. Produkcja będzie dostępna na PC, Xboksie Series X|S, Xboksie One i w chmurze.

Aktualizacja wprowadzająca Spider-Mana do Marvel’s Avengers ma być „unikalnym” wydarzeniem

Przemysław Dygas, 27 września 2021, 16:06

Deweloper Marvel’s Avengers zdradził, czego możemy spodziewać się po aktualizacji wprowadzającej do gry Spider-Mana. Ma ona być fabularnym wydarzeniem wzbogaconym o przerywniki filmowe.

Marvel’s Avengers przeżywa renesans? Gra dostaje coraz więcej pozytywnych opinii na Steamie

Gacek, 18 sierpnia 2021, 09:31

Marvel’s Avengers zbiera coraz więcej pozytywnych ocen na Steamie. Czy gra odzyska utraconych po premierze odbiorców?

Spider-Man trafi do Marvel’s Avengers na konsolach PlayStation jeszcze w tym roku

Gacek, 17 sierpnia 2021, 10:15

Jeden z twórców Marvel’s Avengers stwierdził, że najprawdopodobniej jeszcze w tym roku zobaczymy ekskluzywne dla konsol PlayStation DLC z Człowiekiem-Pająkiem.

Darmowy weekend daje Marvel's Avengers drugą szansę

Paweł Musiolik, 1 sierpnia 2021, 11:13

Udostępnienie darmowego weekendu w Marvel's Avengers było strzałem w dziesiątkę. Gra zanotowała kilkusetprocentowy skok liczby aktywnych graczy na pecetach i osób oglądających tytuł na Twitchu.

Czarna Pantera trafi do Marvel's Avengers 17 sierpnia

Paweł Musiolik, 30 lipca 2021, 10:23

Czarna Pantera zadebiutuje w Marvel's Avengers 17 sierpnia tego roku razem z obszerną aktualizacją dodającą nową historię, lokację i frakcję przeciwników. Z kolei dzisiaj startuje darmowy weekend z grą.

Marvel’s Avengers - błąd ujawnia adresy IP graczy w trakcie streamów

Adrian Werner, 23 czerwca 2021, 13:00

Błąd w Marvel's Avengers powoduje, że osoby streamujące z PS5 ujawniają widzom swoje numery IP. Hotfix jest już w drodze. Poprawka ma ukazać się dzisiaj po południu.

Marvel’s Avengers - DLC i zmiany nie przekonały graczy do powrotu

Aquma, 22 marca 2021, 10:17

Pojawienie się w grze Marvel’s Avengers nowego bohatera – Hawkeye’a – oraz kolejnych misji fabularnych nie zachęciło graczy do masowego powrotu do tytułu studia Crystal Dynamics.

Black Panther dołącza do Marvel’s Avengers; twórcy przedstawiają mapę drogową

Przemysław Dygas, 18 marca 2021, 20:45

Square Enix zaprezentowało długoterminowe plany względem Marvel’s Avengers. W grze pojawią się nowe wydarzenia, misje oraz Czarna Pantera.

Marvel’s Avengers - rozwinięcie jednej postaci zajmie 3-5 godzin więcej

Aquma, 9 marca 2021, 11:33

Deweloperzy ze studia Crystal Dynamics postanowili przybliżyć graczom założenia kontrowersyjnej zmiany w systemie doświadczenia Marvel’s Avengers, która ma wejść w życie 18 marca. W opublikowanym wpisie odnotowują, że rozwinięcie pojedynczej postaci zajmie 3-5 godzin więcej, a celem aktualizacji jest ulepszenie rozgrywki.

Marvel’s Avengers będzie wymagać jeszcze więcej grindu

Aquma, 5 marca 2021, 09:44

Deweloperzy ze studia Crystal Dynamics przedstawili zmiany, które zajdą w systemie doświadczenia oraz zdobywaniu przedmiotów kosmetycznych w Marvel’s Avengers.

Marvel's Avengers trafi na PS5 i Xboksa Series X|S w marcu

Paweł Musiolik, 17 lutego 2021, 10:18

Marvel's Avengers 18 marca zadebiutuje na PS5 i Xboksie Series X|S. Razem z nową wersją gry pojawi się kolejna aktualizacja, która tym razem doda Hawkeye'a oraz misje z nim związane.

Marvel’s Avengers otrzyma nowe DLC, wkrótce prezentacja

Aquma, 29 stycznia 2021, 08:55

Twórcy gry Marvel’s Avengers – studio Crystal Dynamics – przekazali na Twitterze, że w połowie lutego odbędzie się prezentacja War Table Deep Dive: Hawkeye, poświęcona DLC, które doda do wspomnianej produkcji postać Clinta Bartona. Deweloperzy zaprezentują też wydania dla konsol PlayStation 5 i Xbox Series X / S.

Co dalej z Marvel's Avengers? Gracze martwią się o rozwój gry

Entelarmer, 23 stycznia 2021, 14:22

Po miesiącach od premiery Marvel's Avengers wciąż boryka się z problemami. Graczy najbardziej martwią nie błędy, lecz brak obiecanej zawartości oraz niechęć studia Crystal Dynamics do podania, kiedy możemy się jej doczekać.

Square Enix potwierdza bardzo słaby start Marvel's Avengers

Adrian Werner, 26 listopada 2020, 11:52

Firma Square Enix wreszcie przyznała, że Marvel’s Avengers sprzedało się poniżej oczekiwań. Gra wciąż nie zarobiła tyle, aby zwróciły się koszty produkcji. Wydawca nie zamierza jednak porzucać projektu.

Porażka Marvel's Avengers. Gra okazała się komercyjną klęską

Frozen, 7 listopada 2020, 09:22

Najnowsze wyniki finansowe firmy Square Enix nie pozostawiają złudzeń. Marvel's Avengers przyniosło ogromne straty dla japońskiego przedsiębiorstwa.

Marvel's Avengers nie trafi w tym roku na PS5 i XSX/S

Froozyy, 16 października 2020, 19:23

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że Marvel's Avengers nie pojawi się w tym roku na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Marvel's Avengers ledwie przędzie na Steamie. Bawi się nawet poniżej 1000 osób

Karol Laska, 8 października 2020, 19:15

Studio Crystal Dynamics ma spory problem, jeżeli chodzi o popularność gry Marvel’s Avengers na PC. Na serwerach przebywa coraz mniej osób i często trudno o znalezienie innych ludzi do gry.

Marvel’s Avengers słabo na Steam, liczba graczy drastycznie spadła

Aquma, 30 września 2020, 09:53

Statystyki serwisu SteamDB pokazują, że gra Marvel’s Avengers nie cieszy się taką popularnością, na jaką zapewne liczył wydawca. Rekord liczby aktywnych graczy jest mniejszy od tego, który zanotowano w przypadku Deus Ex: Mankind Divided, będącego w głównej mierze tytułem single player.

Marvel’s Avengers na podium – top 10 w Polsce

Aquma, 23 września 2020, 12:05

W drugim tygodniu września w Polsce największą popularnością cieszyły się gry FIFA 20, Marvel’s Avengers oraz Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege. Dobre wyniki odnotowały też mniej znane produkcje – np. Crusader Kings III oraz Mudrunner.

Patch 1.3.0 do Marvel's Avengers rozwiązuje „ponad 1000 problemów”

AlexB, 21 września 2020, 14:10

Pod koniec ubiegłego tygodnia Marvel's Avengers otrzymało pierwszą dużą aktualizację od oficjalnej premiery. Jest ona oznaczona numerem 1.3.0 i poprawia „ponad 1000 problemów”, jakie zgłaszali gracze.

Wieczny ekran ładowania i inne problemy Marvel's Avengers

Dameredet, 9 września 2020, 22:46

Prace nad naprawą błędów Marvel's Avengers wciąż trwają. Po nadchodzącym patchu postacie mają przestać wypadać poza granice świata, a ekrany ładowania nie będą trwały wiecznie.

Marvel's Avengers - oceny graczy i popularność dzień po premierze

Lazlo, 5 września 2020, 18:20

Śmiało można stwierdzić, że odbiór Marvel's Avengers przez graczy jest bardzo zróżnicowany. Jedni tytuł chwalą za przyjemną rozwałkę i dynamiczną akcję, inni zaś narzekają na kiepską optymalizację na PC, powtarzalność zadań lub brak Spider-Mana. Nie zmienia to jednak faktu, że zainteresowanie grą jest spore.

Premiera Marvel’s Avengers. Pierwsze recenzje są pozytywne

Adrian Werner, 4 września 2020, 09:41

Na rynku zadebiutowała gra Marvel’s Avengers. W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje i w większości są one pozytywne.

Marvel’s Avengers – ujawniono pierwszą darmową postać

Adrian Werner, 2 września 2020, 09:50

Studio Crystal Dynamics ogłosiło, że pierwszą darmową postacią, która zostanie dodana do Marvel’s Avengers, będzie Kate Bishop. Miesiąc później do gry dołączy jej mentor – Hawkeye.

Marvel's Avengers - szczegóły darmowych DLC i mikropłatności

Entelarmer, 30 sierpnia 2020, 14:20

Firma Square Enix opublikowała artykuł poświęcony popremierowym DLC do Marvel's Avengers. Nowi bohaterowie wraz z zawartością fabularną będą udostępniani za darmo, ale gracze otrzymają też opcję zakupu przepustki premium.

Filmowi aktorzy w Marvel's Avengers. Zobacz przyszłość mimiki w grach

Vergil, 27 sierpnia 2020, 16:03

W grze Marvel’s Avengers próżno będzie szukać aktorów znanych z Marvel Cinematic Universe. W sieci pojawił się jednak materiał wideo, który pokazuje, jak prezentowałaby się ta produkcja, gdyby wystąpili w niej Robert Downey Jr., Chris Evans, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth i Mark Ruffalo.

Marvel's Avengers otrzyma ogromny patch na premierę

Entelarmer, 27 sierpnia 2020, 10:43

Firma Square Enix zdradziła szczegóły premierowej aktualizacji Marvel's Avengers. Gra będzie wymagała pobrania dodatkowych 18 GB danych, nawet jeśli nie zamierzamy grać w trybie sieciowym.

Marvel's Avengers - 3,5 miliarda pokonanych wrogów w trakcie bety

AlexB, 26 sierpnia 2020, 10:20

Firma Square Enix rozesłała maila do osób, które wzięły udział w beta-testach Marvel's Avengers. Jej przedstawiciele dziękują za wypróbowanie tytułu i chwalą się statystykami.

Marvel’s Avengers na PS4 zajmie prawie 100 GB na dysku

Adrian Werner, 24 sierpnia 2020, 09:44

Dzięki filmikowi typu unboxing wydania Marvel’s Avengers na PlayStation 4 dowiedzieliśmy się, ile miejsca na dysku zajmie gra na konsoli firmy Sony.

Dziś rusza otwarta beta Marvel’s Avengers

Adrian Werner, 21 sierpnia 2020, 09:39

Dziś ruszy beta Marvel’s Avengers. Grę będzie można sprawdzić na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Dla uczestników testów przygotowano małe bonusy w Fortnite.

Marvel’s Avengers – wiemy, kiedy do gry dołączy Spider-Man

Adrian Werner, 17 sierpnia 2020, 12:33

Dzięki sieci sklepów GAME dowiedzieliśmy się, kiedy zadebiutuje aktualizacja, która doda Spider-Mana do gry Marvel’s Avengers na konsolach PlayStation 4 i PS5.

Marvel’s Avengers i Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 z Denuvo

Karol Laska, 15 sierpnia 2020, 10:46

Coraz więcej nowych tytułów zaopatruje się w oprogramowanie antypirackie Denuvo. Marvel’s Avengers i Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 to kolejne przykłady takich gier.

Beta Marvel’s Avengers – gracze ujawnili ukrytych superbohaterów

qjin, 14 sierpnia 2020, 11:16

Pliki źródłowe udostępnionej niedawno bety gry Marvel’s Avengers ujawniły niezapowiedzianych wcześniej przez studio Crystal Dynamics superbohaterów. Jakie postacie mogą pojawić się po premierze pełnej wersji?

Wymagania sprzętowe Marvel's Avengers na PC

Entelarmer, 13 sierpnia 2020, 10:12

Firma Square Enix ujawniła wymagania sprzętowe pecetowego wydania Marvel's Avengers. Przy okazji przypomniano o beta-testach, które wkrótce wystartują na PC oraz konsoli Xbox One.

Ta sama cena, inna zawartość - fani Xboxa wściekli na Avengers

Adrian Werner, 11 sierpnia 2020, 13:05

Niecały miesiąc przed premierą Marvel’s Avengers autorzy gry mocno zdenerwowali graczy. Wściekłość wywołał fakt, że Spider-Man dostępny będzie tylko w wersjach na PlayStation 4 i PS5.

Spider-Man trafi do Marvel's Avengers, ale tylko na PS4 i PS5

Agnieszka Adamus, 3 sierpnia 2020, 20:06

Sony ogłosiło, że w 2021 roku w Marvel's Avengers pojawi się Spider-Man. Bohater ten ma stanowić zawartość ekskluzywną dla konsol z rodziny PlayStation.

Marvel's Avengers - przebieranie herosów i nowe informacje o grze

DS, 3 sierpnia 2020, 13:00

Crystal Dynamics podzieliło się szczegółami dotyczącymi nadchodzącej gry Marvel’s Avengers. Studio za pośrednictwem serwisu Reddit opowiedziało o trybach rozgrywki, mechanikach oraz umiejętnościach.

Szczegóły bety Marvel’s Avengers, nowy gameplay oraz współpraca z Fortnite

Ender, 29 lipca 2020, 21:20

Zgodnie z obietnicami Square Enix przedstawiło dziś nowy zapis rozgrywki z Marvel’s Avengers oraz szczegóły zamkniętych i otwartych testów beta produkcji, które odbędą się w sierpniu. Przy okazji deweloperzy zapowiedzieli także kolejną grywalną postać w pełnej wersji tytułu oraz promocyjną współpracę z Fortnite.

Wkrótce otwarta beta Marvel’s Avengers i nowy gameplay

Entelarmer, 15 lipca 2020, 18:45

Firma Square Enix zapowiedziała beta-testy Marvel's Avengers. Gra będzie dostępna do sprawdzenia dla wszystkich od sierpnia. Natomiast jeszcze w tym miesiącu zobaczymy kolejny pokaz rozgrywki.