Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2021, 20:17

Spider-Man w Marvel’s Avengers bez misji fabularnych

Niedługo do Marvel’s Avengers na konsolach PS4 i PS5 ma trafić Spider-Man. Bohater ten jednak nie otrzyma żadnych osobistych misji fabularnych. Twórcy chcą bowiem skupić się na zawartości dostępnej na wszystkich platformach.

W skrócie:

  1. Spider-Man nie otrzyma w Marvel’s Avengers misji fabularnych;
  2. Crystal Dynamics chce skupić się bardziej na zawartości dostępnej na wszystkich platformach.

W przyszłym tygodniu do Marvel’s Avengers na konsolach PS4 i PS5 ma zawitać Spider-Man. Jak się okazuje, wydarzenie to nie będzie aż tak spektakularne, jak pierwotnie przewidywano. Superbohater ten nie otrzyma bowiem żadnych misji fabularnych. To dlatego, że twórcy chcą poświęcić więcej czasu zawartości dostępnej na wszystkich platformach.

Do tej pory każdy nowy heros był wprowadzany jako DLC. Oznacza to, że takie postacie jak chociażby Hawkeye i Czarna Pantera pojawiały się w grze wraz z szeregiem zadań fabularnych. Implementacja Spider-Mana określana jest natomiast jako Hero Event. W tym przypadku cała historia opowiedziana ma zostać przez nagrania dźwiękowe i animowane cutscenki, które odblokowywane będą poprzez wykonywanie określonych wyzwań.

O DLC wypowiedział się reżyser rozgrywki Marvel’s Avengers, Philippe Therien. W wywiadzie udzielonym serwisowi IGN stwierdził, że podjęto decyzję o skupieniu się na treściach dostępnych na wszystkich platformach.

Postanowiliśmy skupić się na zawartości, z której będą mogli cieszyć się wszyscy. Właśnie dlatego poświęciliśmy więcej czasu rajdowi Klaw.

Całość jest o tyle rozczarowująca, że we wrześniu jeden z deweloperów zamieścił wpis, który wskazywał, iż Spider-Man otrzyma własną historię i przerywniki filmowe. Uznano wówczas, że chodzi właśnie o fabularne misje. Okazuje się jednak, że nie do końca był to słuszny wniosek.

  1. Marvel's Avengers - poradnik do gry
  2. Recenzja Marvel's Avengers – hej, ta gra nie jest zła!