Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2021, 16:06

Aktualizacja wprowadzająca Spider-Mana do Marvel’s Avengers ma być „unikalnym” wydarzeniem

Deweloper Marvel’s Avengers zdradził, czego możemy spodziewać się po aktualizacji wprowadzającej do gry Spider-Mana. Ma ona być fabularnym wydarzeniem wzbogaconym o przerywniki filmowe.

W SKRÓCIE:
  • Jeden z deweloperów Marvel’s Avengers podzielił się informacjami na temat aktualizacji dodającej do gry Spider-Mana.
  • Ma być ona dużym wydarzeniem w świecie produkcji.
  • Aktualizacja wiązać się będzie z misjami fabularnymi wzbogaconymi o przerywniki filmowe.

W ostatnim czasie Marvel’s Avengers zdaje się wychodzić na prostą. Choć tytuł nie zaliczył udanego debiutu, to niedawny darmowy weekend przyciągnął do gry wielu nowych fanów. Produkcja spotkała się przy tym z przychylnym odbiorem, co widać po ostatnich recenzjach użytkowników na Steamie. Sposobem, by utrwalić to dobre wrażenie, może być nadchodząca premiera aktualizacji, która wprowadzi do gry Spider-Mana.

Do tej pory nie wiedzieliśmy, jak wyglądać będzie nowa zawartość, skupiona wokół Człowieka Pająka. Możliwe, że update oznaczałby jedynie dodanie bohatera do bazy dostępnych postaci – lub zagwarantowanie graczom czegoś więcej. Na szczęście wiemy już, że twórcy wybrali drugą opcję.

Aktualizacja wprowadzająca Spider-Mana do Marvel’s Avengers ma być „unikalnym” wydarzeniem - ilustracja #1
Źródło: MP1st.

Na temat aktualizacji wypowiedział się jeden z deweloperów na oficjalnym serwerze produkcji na Discordzie. Dan Matlack (posługujący się nickiem CD_Dan_Matlack) zdradził, że będzie ona dużym wydarzeniem w świecie gry. Spider-Man pojawi się w Marvel’s Avengers razem z serią misji fabularnych, które doprawione zostaną przerywnikami filmowymi. Fani Petera Parkera mają więc na co czekać.

Niestety nie wiemy, kiedy dokładnie wspomniana aktualizacja będzie miała premierę. Chwilowo zdradzono jedynie, że pojawi się ona przed końcem bieżącego roku.