Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2021, 17:22

Marvel’s Avengers trafi do Xbox Game Pass na PC i konsolach

30 września w usłudze Xbox Game Pass pojawi się Marvel’s Avengers. Produkcja będzie dostępna na PC, Xboksie Series X|S, Xboksie One i w chmurze.

Microsoft ogłosił kolejny tytuł, który zawita do usługi Xbox Game Pass. Jest nim wydane w ubiegłym roku Marvel’s Avengers. Produkcja będzie dostępna od 30 września na PC, Xboksie Series X|S, Xboksie One i w chmurze.

Marvel’s Avengers będzie oferowane wraz z wydaną do niego zawartością popremierową – w tym ostatnim DLC War for Wakanda, dodającym do gry Czarną Panterę. Jedyne, czego nie otrzymamy, to elementy kosmetyczne zawarte w Endgame Edition.

Omawiana pozycja to rozwijana jako usługa przygodowa gra akcji osadzona w komiksowym uniwersum Marvela. Dzięki temu możemy wcielić się w takich bohaterów jak Thor, Iron Man, Hulk, Kapitan Ameryka i Czarna Wdowa. Za opracowanie tytułu odpowiada Crystal Dynamics, a jego wydaniem zajęło się Square-Enix. Produkcja spotkała się umiarkowanie ciepłym przyjęciem – średnia ocen w wersji na PC w serwisie Metacritic wynosi 68%.

  1. Recenzja Marvel's Avengers – hej, ta gra nie jest zła!
  2. Marvel's Avengers - poradnik do gry