Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2019, 09:45

autor: Serek

Znamy długość głównego wątku fabularnego w Marvel's Avengers

Serwis Comic Book zdobył informacje o długości kampanii fabularnej w grze Marvel's Avengers. Fajerwerków nie ma, ale jest przyzwoicie. Sam główny wątek ma wystarczyć na około 10-12 godzin.

Którego z herosów Marvela chcielibyście zobaczyć w grze? - Znamy długość głównego wątku fabularnego w Marvel's Avengers - wiadomość - 2019-10-07
Którego z herosów Marvela chcielibyście zobaczyć w grze?

Wczoraj świat obiegła wiadomość, że do grywalnej obsady gry Marvel’s Avengers od studia Crystal Dynamics dołączy Ms. Marvel. Dziś natomiast możemy dowiedzieć się nieco więcej na temat długości gry. Serwis Comic Book miał okazję porozmawiać z szefem zarządzania marką w Crystal Dynamics, Richem Briggsem na temat tego, na jak długo wystarczy kampania fabularna.

Odpowiedź raczej nie powinna nikogo zaskoczyć, bo sam Briggs zauważył, że będzie to raczej typowy format dla produkcji studia. Oczywiście pojawiło się standardowe zapewnienie, że tak naprawdę wszystko zależy od gracza. Innymi słowy - doświadczenie w stylu Crystal Dynamics:

Długość gry będzie zależała od tego, jak bardzo chcesz się w nią zagłębić. Jeśli myślisz o poprzednich grach Crystal, wiesz doskonale, że jeśli chcesz przejść przez główny wątek fabularny, to potrwa to około 10-12 godzin. Ale jeśli masz zamiar zobaczyć całą zawartość i ukończyć wszystkie misje poboczne, to wychodzi około 30 godzin, jak w serii Tomb Raider. Dlatego nie podajemy konkretnych liczb, ale możesz się spodziewać czegoś porównywalnego. Po tym dostaniesz oczywiście rozszerzenia i jeszcze więcej bohaterów do dyspozycji.

Co sądzicie o takiej długości gry? Główny wątek na około 10 godzin to raczej standard w grach akcji. Dodatkowo dwa razy tyle zawartości pobocznej oraz perspektywa rozwijania tytułu przez lata. Produkcja trafi do sprzedaży 15 maja 2020 roku i ukaże się na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona internetowa gry