Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 6 października 2019, 09:00

autor: Serek

No Time to Die - pierwszy plakat oraz polski tytuł nowego Bonda

Z okazji Światowego Dnia Bonda producenci No Time to Die opublikowali pierwszy plakat filmu. Oprócz tego poznaliśmy polski tytuł produkcji, a także datę premiery widowiska w naszym kraju.

Jest plakat, jest polski tytuł i data premiery. Wszystko się zgadza. - No Time to Die - pierwszy plakat oraz polski tytuł nowego Bonda - wiadomość - 2019-10-07
Jest plakat, jest polski tytuł i data premiery. Wszystko się zgadza.

Kilka dni temu Daniel Craig pochwalił się, że zakończył pracę na planie najnowszej części przygód Jamesa Bonda i tym samym zamknął pewien etap w życiu oraz pożegnał się z kultową rolą. Wczoraj natomiast obchodziliśmy Światowy Dzień Bonda. Z tej okazji producenci podzielili się z fanami pierwszym plakatem No Time to Die, czyli 25. filmu o agencie 007. Sam plakat, co tu dużo mówić, do najpiękniejszych oraz najbardziej pomysłowych zdecydowanie nie należy. Oburzeni fani słusznie zauważają, że to po prostu zdjęcie Daniela Craiga, a nie przyzwoity afisz. Zresztą oceńcie sami.

No Time to Die - pierwszy plakat oraz polski tytuł nowego Bonda - ilustracja #2

Polski tytuł „nowego Bonda” to Nie czas umierać i chyba nie można mówić tutaj o jakiejś wpadce. W naszym kraju premiera odbędzie się 3 kwietnia 2020 roku, czyli dzień po światowej. O fabule wiemy mniej więcej tyle, że Bond opuszcza czynną służbę i rozkoszuje się uciechami życia na Jamajce. Niestety jego spokój przerywa stary znajomy z CIA, który potrzebuje pomocy w uratowaniu pewnego naukowca. Oczywiście nic nie jest takie, na jakie wygląda, a wszystko jest zagadką - no typowy Bond. Dodajcie do tego technologię nie z tej Ziemi i mamy komplet. Oczywiście to nic złego, bo filmy o agencie 007 stoją na wysokim poziomie (i oby tak pozostało).

Przypomnijmy, że oprócz Daniela Craiga, w obsadzie pojawią się Rami Malek, Ralph Fiennes, Ben Whishaw, Naomie Harris, Lashana Lynch, Jeffrey Wright, Lea Seydoux i Christopher Waltz. Jak sami widzicie, lista jest imponująca i możemy oczekiwać naprawdę godnego zwieńczenia tego rozdziału w historii filmów o Bondzie.

  1. Oficjalna strona internetowa serii James Bond