Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2019, 18:34

autor: Entelarmer

Marvel's Avengers stawia na single player

Pojawiają się kolejne informacje na temat Marvel's Avengers. Przedstawiciele studia Crystal Dynamics potwierdzili, że całą grę ukończymy bez łączenia się z Internetem, a nowi bohaterowie i lokacje będą udostępniane za darmo.

Po E3 2019 otrzymujemy kolejne informacje na temat Marvel’s Avengers. - Marvel's Avengers stawia na single player - wiadomość - 2019-06-25
Po E3 2019 otrzymujemy kolejne informacje na temat Marvel’s Avengers.
Marvel’s Avengers w skrócie:
  • producent: Crystal Dynamics
  • wydawca: Square Enix:
  • gatunek: gra akcji TPP
  • platformy sprzętowe: PC, XONE, PS4
  • data premiery: 15 maja 2020 roku
  • inne: produkcja oparta bezpośrednio na komiksach Marvela; dostępna kampania single player oraz tryb kooperacji dla maksymalnie czterech osób

Prezentacja Marvel’s Avengers może nie była najważniejszym wydarzeniem tegorocznych targów E3, ale niewątpliwie przyciągnęła uwagę wielu graczy. Nie obfitowała jednak w szczegóły dotyczące rozgrywki. Co prawda nie musieliśmy długo czekać na dalsze informacje, jednak wciąż pozostawało niejasne, czy kampania dla single player będzie grać pierwsze skrzypce, czy też część zawartości będzie dostępna tylko w sieciowym trybie kooperacji. Wątpliwości rozwiewają kolejne doniesienia, takie jak wywiad serwisu GamesIndustry.biz ze Scottem Amosem. Szef studia Crystal Dynamics potwierdził, że otrzymamy dostęp do „pełnego doświadczenia” Marvel’s Avengers bez łączenia się z Internetem.

Chcemy, by można było kupić płytę i nigdy nie łączyć się z Internetem. Nie ma takiej potrzeby. Możesz mieć pełne doświadczenie [grając offline – przyp. autora] i dobrze się bawić.

W grze znajdziemy mikrotransakcje, ale bez lootboksów i elementów pay to win. - Marvel's Avengers stawia na single player - wiadomość - 2019-06-25
W grze znajdziemy mikrotransakcje, ale bez lootboksów i elementów pay to win.

Należy jednak dodać, że Scott Amos odnosił się tylko i wyłącznie do podstawowej wersji gry. Twórcy planują bowiem skupić się na rozwoju sieciowego trybu kooperacji (tytuł nie wspiera zabawy wieloosobowej na jednym ekranie) poprzez dodawanie nowych bohaterów, regionów, misji fabularnych oraz strojów. Te, rzecz jasna, będą wymagały połączenia z Internetem, aczkolwiek Amos nie zdradził, czy nowa zawartość będzie dostępna tylko w ramach mikropłatności. Nieco więcej na ten temat zdradził dyrektor kreatywny Crystal Dynamics Noah Hughes w rozmowie z serwisem Wccftech. Twórca zapewnił, że nowi superbohaterowie oraz lokacje będą udostępniane za darmo. Mikrotransakcje pozwolą jedynie na zakup przedmiotów kosmetycznych, przy czym – tak jak obiecano – nie uświadczymy tu żadnych lootboksów.

Hughes potwierdził także, że niektóre misje będą dostępne tylko w ramach kampanii single player. Dlatego nawet zwolennicy kooperacji od czasu do czasu będą zmuszeni do samotnej zabawy, by odblokować kolejne regiony, a tym samym zadania. Jak widać, twórcy chcą pogodzić koncepcję gry-usługi z doświadczeniem single player skupionym wokół rozbudowanej fabuły. Czy studiu uda się ta trudna sztuka, przekonamy się w przyszłym roku. Marvel’s Avengers zadebiutuje 15 maja 2020 roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Marvel's Avengers

Marvel's Avengers