Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2019, 04:24

Marvel's Avengers - data premiery i pierwszy zwiastun

Podczas konferencji Square Enix na E3 2019 ujawniono datę premiery gry Marvel's Avengers. Produkcja otrzymała także pierwszy zwiastun, na którym mogliśmy zobaczyć elementy rozgrywki.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
W grze nie zabraknie Kapitana Ameryki. - Marvel's Avengers - data premiery i pierwszy zwiastun - wiadomość - 2019-06-12
W grze nie zabraknie Kapitana Ameryki.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, podczas konferencji firmy Square Enix na E3 2019 oficjalnie zaprezentowano grę Marvel’s Avengers. Produkcja otrzymała pierwszy pełnoprawny zwiastun (zawierający elementy rozgrywki). Tytuł ukaże się na półkach sklepowych 15 maja 2020 roku i trafi do posiadaczy PC, Xboksa One, PlayStation 4 oraz Google Stadia. W grze dostaniemy możliwość wyboru, którą postacią chcemy sterować. Produkcja Crystal Dynamics (przy wsparciu Eidos Montreal) zaoferuje rozgrywkę dla 4 osób w trybie multiplayer (co-op), a cała zawartość popremierowa będzie dostępna całkowicie za darmo. W grze pojawi się także tryb dla pojedynczego gracza.

Twórcy ogłosili także, że tytuł będzie grą-usługą, ale nie uświadczymy w nim żadnego rodzaju lootboxów oraz mikrotransakcji pay to win. Użytkownicy PlayStation 4, jeśli zdecydują się na złożenie zamówień przedpremierowych, otrzymają dostęp do wczesnych beta testów produkcji.

Na pierwszym zwiastunie mogliśmy obejrzeć jeden z najpopularniejszych składów Avengers, do którego zaliczają się: Thor, Kapitan Ameryka, Iron-Man, Czarna Wdowa oraz Hulk (chociaż do gry trafią z czasem nowi herosi). Pierwszą rzeczą, która rzuciła się w oczy, jest fakt, że postacie zdecydowanie nie przypominają swoich filmowych odpowiedników. Chociaż wprawne oko fana jest w stanie dostrzec pewne podobieństwa zaprezentowanych scen do chociażby ujęć z pierwszej filmowej części Avengers.

Zwiastun zdradził także co nieco na temat fabuły. Nasz bohaterski skład zawiódł w jednej z bardzo ważnych misji i musi uporać się z bałaganem, który powstał w wyniki porażki. Zaszczuci i obwiniani przez społeczeństwo, początkowo decydują się rozwiązać skład. Pięć lat po tym wydarzeniu, światu zaczyna grozić niebezpieczeństwo, więc zmuszeni są ponownie połączyć siły. Zobaczyliśmy również kilku superzłoczyńców, takich jak Taskmaster, Abomination czy Purple Man. Znamy także aktorów, którzy wcielili się w głównych bohaterów. Są nimi: Troy Baker (Hulk), Nolan North (Tony Stark), Travis Willingham (Thor), Laura Willingham (Czarna Wdowa) i Jeff Schine (Kapitan Ameryka).

  1. Oficjalna strona internetowa Square Enix