Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2019, 20:02

autor: Michał "Ender" Kułakowski

The Avengers Project to Marvel's Avengers. Zapowiedź na E3 2019

Poznaliśmy oficjalny tytuł gry opartej na komiksowych przygodach marvelowskich Avengers, która zapowiedziana została w 2017 roku przez Square Enix. Dowiedzieliśmy się również, że oficjalna prezentacja produkcji będzie miała miejsce na zbliżających się targach E3.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Na twitterowym koncie gry, Square Enix przedstawiło oficjalny tytuł zapowiedzianego w 2017 roku The Avengers Project. Produkcja skupiająca się na przygodach komiksowych superbohaterów z uniwersum Marvela będzie nazywać się Marvel's Avengers. Dowiedzieliśmy się również, że pierwsza prezentacja dzieła studia Crystal Dynamics (Tomb Raider i Rise of the Tomb Raider) i Eidos Montreal (Deus Ex: Bunt Ludzkości i Deus Ex: Rozłam Ludzkości), podczas której najprawdopodobniej zobaczymy fragmenty rozgrywki i poznamy przybliżoną datę premiery, będzie miała miejsce podczas targów E3 w Los Angeles. Zobaczymy ją na konferencji Square Enix, która zaplanowana została na poniedziałek 10 czerwca (wtorek, godzina 3.00 polskiego czasu).

Gra została zapowiedziana w 2017 roku.

Na razie nie wiemy praktycznie nic o projekcie, poza tym, że zobaczymy w nim najpopularniejszych marvelowskich herosów, takich jak Iron Man, Thor i Kapitan Ameryka. Na początku tego miesiąca do sieci trafiło trochę plotek na temat produkcji, z których wynika, że będziemy mieli do czynienia z przygodową grą akcji, w której rozgrywka przedstawiona zostanie z perspektywy trzeciej osoby. Marvel's Avengers ma oferować możliwość pojedynków w zwarciu, etapy skradankowe, walki z bossami oraz system strzelania zza osłon - co wskazuje na to, że podczas zabawy wcielimy się w wielu różnych bohaterów.

  1. Square Enix – oficjalna strona
  2. Crystal Dynamics – oficjalna strona