Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2019, 13:17

autor: aadamus

Mamy pierwsze szczegóły mechaniki The Avengers Project od Square Enix?

Od zapowiedzi gry na licencji Avengers od Square Enix minęły już przeszło dwa lata. Przez ten czas nie ujawniono żadnych szczegółów związanych z projektem. Niedawno pojawiły się jednak przecieki, które wskazują, że produkcja ma rzekomo oferować walkę w zwarciu oraz elementy skradankowe.

The Avengers Project będzie prawdopodobnie grą akcji. - Mamy pierwsze szczegóły mechaniki The Avengers Project od Square Enix? - wiadomość - 2019-05-02
The Avengers Project będzie prawdopodobnie grą akcji.

Avengers święcą triumfy. Ostatni film z cyklu, o podtytule Endgame, cieszy się ogromną popularnością, co przełożyło się na najlepsze otwarcie w historii kina. W Fortnite z okazji premiery obrazu wprowadzono okresowy tryb inspirowany jego fabułą. Nic dziwnego, że powrócił temat The Avengers Project – produkcji osadzonej w uniwersum Marvela, za którą odpowiadają firma Square Enix i studio Crystal Dynamics. Zapowiedziano ją na początku 2017 roku. Pokazany został wówczas trailer, w którym pojawiły się odniesienia do boga piorunów Thora, Iron Mana, Hulka oraz Kapitana Ameryki. Od tego czasu nie opublikowano żadnego oficjalnego komunikatu w sprawie gry. Ostatnio wypłynęły jednak przecieki związane z mechanikami, które mają rzekomo się w niej pojawić.

Informacje pochodzą z forum ResetEra. Skasowany już wpis zawierał listę stanowisk Square Enix i Crystal Dynamics rzekomo powiązanych The Avengers Project. Według tych informacji produkcja będzie grą akcji TPP (perspektywa trzecioosobowa). Tytuł ma zaoferować walkę w zwarciu, fragmenty skradankowe, walki z bossami oraz strzelanie zza osłon.

Należy wziąć pod uwagę, że są to tylko pogłoski, które niekoniecznie mogą znaleźć potwierdzenie w rzeczywistości. Jeśli jednak tkwi w nich chociaż ziarnko prawdy, to jest to pierwszy pogląd na to, jak może wyglądać The Avengers Project.

Data premiery oraz platformy, na których pojawić się ma The Avengers Project, pozostają jak na razie nieznane. Należy mieć na uwadze, że Square Enix zapowiedziało swoją obecność na tegorocznych targach E3. Możliwe, że wówczas poznamy pierwsze szczegóły na temat nadchodzącej produkcji osadzonej w uniwersum Marvela.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Marvel's Avengers

Marvel's Avengers