Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 2 maja 2019, 12:20

autor: AlexB

Gra o tron - czwarty odcinek na zdjęciach promocyjnych

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia promujące czwarty odcinek ósmego i ostatniego sezonu serialu Gra o tron. Jego premiera odbędzie się w najbliższy weekend, w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Nie opadły jeszcze emocje po wielkiej i gorąco dyskutowanej w sieci bitwie o Winterfell, którą mogliśmy zobaczyć w trzecim odcinku finałowego sezonu Gry o tron, a już czas szykować się na następny. Czwarty epizod popularnego serialu HBO na podstawie prozy George'a R. R. Martina zadebiutuje już w najbliższy weekend, a konkretnie w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zanim to nastąpi, możemy delektować się nowymi zdjęciami promocyjnymi, które pojawiły się w sieci. Oto one (uwaga na ewentualne spoilery znajdujące się poniżej):

Gra o tron - czwarty odcinek na zdjęciach promocyjnych - ilustracja #1
Gra o tron - czwarty odcinek na zdjęciach promocyjnych - ilustracja #2
Gra o tron - czwarty odcinek na zdjęciach promocyjnych - ilustracja #3
Gra o tron - czwarty odcinek na zdjęciach promocyjnych - ilustracja #4
Gra o tron - czwarty odcinek na zdjęciach promocyjnych - ilustracja #5
Gra o tron - czwarty odcinek na zdjęciach promocyjnych - ilustracja #6
Źródło: JoBlo.com
Źródło: JoBlo.com

Część scen zaprezentowanych na powyższych fotosach można było zobaczyć już w trailerze czwartego odcinka, choć z innych ujęć. Zobaczcie, jak wyglądały na materiale filmowym.

Z pewnością nadchodzący epizod będzie nieco bardziej stonowany od poprzedniego, który pokazywał nam wyłącznie efektowną i dramatyczną bitwę. Lecz co ciekawe, będzie on tylko o dwie minuty krótszy. Czego możemy się po nim spodziewać? Fotosy i trailer obiecują nam ciąg dalszy wielkiej rywalizacji o koronę Siedmiu Królestw między siłami znajdującymi się na południu a tymi z północy. Ten drugi obóz stoi obecnie na nieco gorszej pozycji. Nie tylko stracił on mnóstwo ludzi w walce z nieumarłymi, ale również w wyniku pewnych faktów, które wyszły niedawno na jaw, może dojść do poważnego konfliktu w jego strukturach.

Do definitywnego zakończenia Gry o tron zostały już tylko trzy odcinki. Przypominamy, że od dwóch sezonów serial nie ma wsparcia za strony książek Martina i opiera się wyłącznie na wizji ciągu dalszego sagi, którą pisarz nakreślił scenarzystom. Choć zakończenie całej historii zarówno w serialu, jak i powieściach, ma być z grubsza podobne, w produkcji HBO pewne szczegóły zostaną zmienione. Chodzi przede wszystkim o losy postaci drugoplanowych.

  1. Oficjalna strona internetowa serialu Gra o tron
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.