Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 29 kwietnia 2019, 14:34

autor: Frozen

Gra o tron – 3. odcinek 8. sezonu już dostępny. Jest też zwiastun kolejnego

Dzisiaj nad ranem na HBO i HBO Go zadebiutował trzeci odcinek finałowego sezonu Gry o tron. Amerykańska stacja udostępniła także zwiastun kolejnego epizodu, który ukaże się w przyszłym tygodniu.

Winterfell w ogniu. - Gra o tron – 3. odcinek 8. sezonu już dostępny. Jest też zwiastun kolejnego - wiadomość - 2019-04-29
Winterfell w ogniu.

Dzisiaj o 3:00 na HBO i godzinę później na HBO GO pojawił się trzeci odcinek ósmego sezonu serialu Gra o tron pod tytułem Długa noc, w całości poświęcony długo oczekiwanej przez fanów cyklu bitwie, w której żyjący ścierają się z armią nieumarłych pod Winterfell.

Reżyserem odcinka jest Miguel Sapochnik, który do tej pory pełnił tę funkcję w serialu czterokrotnie – dwa razy w sezonie piątym (odcinki Dar i Hardhome) oraz dwa razy w szóstym (odcinki Bitwa bękartów i Wichry zimy). Scenariusz został napisany przez showrunnerów serii – Davida Benioffa i D. B. Weissa. Niedługo po premierze Długiej nocy HBO udostępniło zapowiedź czwartego odcinka. Jego tytułu wciąż jeszcze nie ujawniono.

Finałowy sezon Gry o tron liczy sześć odcinków. Ostatnie cztery mają być nieco dłuższe od pozostałych, o czym możemy się przekonać już teraz – Długa noc trwa 78 minut. Serial można oglądać w Polsce na HBO i HBO Go. Premiery odbywają się co tydzień, w nocy z niedzieli na poniedziałek o godzinie 3:00.