Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2019, 08:36

autor: Aquma

Marvel’s Avengers z czteroosobowym trybem kooperacyjnym

Redaktorzy serwisu PC Gamer dotarli do wpisu opublikowanego na stronie targów E3, który sugeruje, że w grze Marvel’s Avengers znajdziemy czteroosobowy tryb kooperacyjny. Tytuł zostanie oficjalnie zaprezentowany w czasie wspomnianej imprezy.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Marvel’s Avengers zaoferuje tryb kooperacyjny. - Marvel’s Avengers z czteroosobowym trybem kooperacyjnym - wiadomość - 2019-05-31
Marvel’s Avengers zaoferuje tryb kooperacyjny.

Portal PCGamer donosi, że w ujawnionej niedawno grze Marvel’s Avengers od studiów Crystal Dynamics i Marvel Games znajdziemy kampanię single player oraz czteroosobowy tryb kooperacyjny. Informacja pochodzi z notatki opisującej pokaz deweloperów na E3 2019, którą opublikowano na oficjalnej stronie targów. Wpis brzmiał następująco (niestety, wygląda na to, że został już zmieniony, ale redaktorzy zdążyli go uwiecznić):

Odnajdź swoją moc i dołącz do kluczowych programistów Crystal Dynamics oraz członków kreatywnego zespołu Marvel Games, którzy będą opowiadali wyłącznie o nadchodzącym Marvel's Avengers. To przełomowe gamingowe doświadczenie Avengers: epicka przygodowa gra akcji, która łączy filmową opowieść z kampanią fabularną płynnie przechodzącą w tryb kooperacyjny. Moderowani przez Andreę Rene, zbierzcie się w czteroosobowych zespołach, opanujcie niezwykłe umiejętności, dostosujcie bohaterów do swojego stylu gry i połączcie siły, aby bronić stale rozszerzającego się świata, będącego w ciągłym stanie zagrożenia – czytamy.

Omawiany wpis (w poprzedniej wersji).
Omawiany wpis (w poprzedniej wersji).

Wygląda na to, że twórcy planowali przekazać te informacje dopiero w czasie pokazu na E3, który odbędzie się 11 czerwca między godziną 3:00 a 4:00 w nocy, ale ktoś omyłkowo upublicznił je wcześniej. Przedstawiona koncepcja wygląda na całkiem przyzwoity pomysł na grę opartą na komiksowej licencji – w Avengersach zawsze chodziło o współpracę pomiędzy superbohaterami (często niełatwą), dlatego też doskonale pasują do kilkuosobowego trybu kooperacyjnego. Co więcej, wzmianka o „rozszerzającym się świecie” sugeruje, że możemy mieć do czynienia z grą-usługą, lub przynajmniej tytułem, który będzie aktywnie wspierany po premierze. Warto przypomnieć też o niedawnych przeciekach, wspominających o walce, kamerze TPP i elementach skradankowych. Na potwierdzenie wieści na temat omawianego tytułu musimy poczekać do przyszłego wtorku.

  1. Crystal Dynamics – strona oficjalna