Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2019, 21:58

autor: ElMundo

Beyond Good & Evil 2 nie pojawi się na E3 2019

Zapowiedziana podczas E3 2017 długo oczekiwana produkcja Ubisoftu – Beyond Good & Evil 2 – nie zostanie zaprezentowana podczas rozpoczynającej się za kilka dni tegorocznej odsłony targów w Los Angeles.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Beyond Good & Evil 2 nie pojawi się na E3 2019  - ilustracja #1

Podczas tegorocznej odsłony targów E3, które rozpoczną się 11 czerwca, na stoisku Ubisoftu nie zobaczymy Beyond Good & Evil 2. Taką informację przekazał nam zespół deweloperów pracujących nad tym tytułem - twórcy zapewniają, że pracują w pocie czoła nad rozwojem tej produkcji, ale na ten moment studio nie jest gotowe do tego, by zaprezentować nowe fragmenty rozgrywki.

Nowy gameplay z Beyond Good & Evil 2 ma pojawić się “w odpowiednim czasie”, co w obliczu takich wieści zapewne nie nastąpi w ciągu najbliższych tygodni. Warto pamiętać, że ostatni film przedstawiający rozgrywkę z BG&E 2 pojawił się w sieci w grudniu 2018 roku.

Wszyscy, którzy czekają na nowe informacje dotyczące tej gry, powinni zaznaczyć w kalendarzu datę 5 czerwca - wówczas deweloperzy zaprezentują piątą odsłonę streamu o nazwie Space Monkey Report, gdzie poinformują nas o dalszym rozwoju prac.

Warto pamiętać, że wedle zapowiedzi przedstawicieli Ubisoftu, pod koniec roku mają wystartować zamknięte betatesty produkcji. Miejmy nadzieję, że ten termin zostanie dotrzymany.

  1. Strona internetowa firmy Ubisoft