Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2019, 21:58

autor: ElMundo

Beyond Good & Evil 2 nie pojawi się na E3 2019

Zapowiedziana podczas E3 2017 długo oczekiwana produkcja Ubisoftu – Beyond Good & Evil 2 – nie zostanie zaprezentowana podczas rozpoczynającej się za kilka dni tegorocznej odsłony targów w Los Angeles.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Beyond Good & Evil 2 nie pojawi się na E3 2019  - ilustracja #1

Podczas tegorocznej odsłony targów E3, które rozpoczną się 11 czerwca, na stoisku Ubisoftu nie zobaczymy Beyond Good & Evil 2. Taką informację przekazał nam zespół deweloperów pracujących nad tym tytułem - twórcy zapewniają, że pracują w pocie czoła nad rozwojem tej produkcji, ale na ten moment studio nie jest gotowe do tego, by zaprezentować nowe fragmenty rozgrywki.

Nowy gameplay z Beyond Good & Evil 2 ma pojawić się “w odpowiednim czasie”, co w obliczu takich wieści zapewne nie nastąpi w ciągu najbliższych tygodni. Warto pamiętać, że ostatni film przedstawiający rozgrywkę z BG&E 2 pojawił się w sieci w grudniu 2018 roku.

Wszyscy, którzy czekają na nowe informacje dotyczące tej gry, powinni zaznaczyć w kalendarzu datę 5 czerwca - wówczas deweloperzy zaprezentują piątą odsłonę streamu o nazwie Space Monkey Report, gdzie poinformują nas o dalszym rozwoju prac.

Warto pamiętać, że wedle zapowiedzi przedstawicieli Ubisoftu, pod koniec roku mają wystartować zamknięte betatesty produkcji. Miejmy nadzieję, że ten termin zostanie dotrzymany.

  1. Strona internetowa firmy Ubisoft
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Beyond Good & Evil 2

Beyond Good & Evil 2