Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2019, 04:30

autor: Entelarmer

Zapowiedziano Final Fantasy VIII: Remastered - premiera w 2019 roku

Firma Square Enix zapowiedziała na swojej konferencji Final Fantasy VIII: Remastered. Odświeżona wizualnie ósma odsłona cyklu trafi na PC oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch jeszcze w tym roku.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Ósme Final Fantasy w końcu zawita na konsole obecnej generacji. - Zapowiedziano Final Fantasy VIII: Remastered - premiera w 2019 roku - wiadomość - 2019-06-11
Ósme Final Fantasy w końcu zawita na konsole obecnej generacji.

Prezentacja rozgrywki z Final Fantasy VII Remake to nie jedyna atrakcja przygotowana przez Square Enix dla fanów serii Final Fantasy na targi E3 2019. Firma zapowiedziała właśnie Final Fantasy VIII: Remastered, czyli odświeżoną wersję kolejnej klasycznej odsłony cyklu rodem z pierwszego PlayStation. Zgodnie z nazwą, nie będzie to remake w rodzaju nowej siódemki – twórcy odświeżą jedynie oprawę wizualną, bez ingerowania w mechaniki gry. Co najważniejsze, ósemka trafi nie tylko na PC i PlayStation 4, lecz także po raz pierwszy zagości na konsolach konkurentów Sony: Xboksie One oraz Nintendo Switch. Premiera nastąpi jeszcze w tym roku, a póki co możecie obejrzeć udostępniony zwiastun.