Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2019, 04:52

autor: Vergil

Final Fantasy 7 Remake z bogatą i drogą edycją kolekcjonerską

Final Fantasy VII Remake otrzymało bogatą edycję kolekcjonerską o nazwie 1st Class Edition. Wrażenie robi zarówno zawartość tego wydania, jak i jego cena. Dostępna jest również znacznie tańsza Edycja Deluxe.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Firma Square Enix nie tylko pokazała dzisiaj długi gameplay z gry Final Fantasy VII Remake, lecz także ujawniła zawartość oraz cenę jej Edycji Kolekcjonerskiej i Edycji Deluxe. Nim przejdziemy do ich omówienia, przypomnijmy, że gra zmierza na PlayStation 4, a zadebiutuje 3 marca 2020 roku.

1st Class Edition

Pierwsze z wyżej wymienionych wydań, ochrzczone mianem 1st Class Edition, można zamówić w oficjalnym sklepie wydawcy. Wyceniono je na 329,99 dolara, co w przeliczeniu daje kwotę rzędu 1240 złotych.

W zamian otrzymamy bogato ilustrowany artbook, płytę CD z muzyką z gry, steelbook ozdobiony klimatyczną grafiką, wysoką na niemal 27 cm figurkę Clouda Strife’a (głównego bohatera) oraz model jego motocykla – Hardy Daytona. Wszystko to zapakowano w gustowne pudełko. Dodatkowo, jeśli zdecydujemy się na złożenie zamówienia przedpremierowego, w ramach bonusu otrzymamy DLC zatytułowane Summon Materia zawierające Carbuncle’a, Cactuara oraz Chocobo Chicka.

Deluxe Edition

Wydanie Deluxe Edition kosztuje natomiast 79,99 dolara (około 300 złotych). Ono także zostało zapakowane w gustowne pudełko, a zawiera steelbook (taki sam jak w 1st Class Edition), artbook, płytę CD z muzyką z gry oraz Cactuara z DLC Summon Materia. Zamówienie go przed premierą zapewni nam dostęp jeszcze do Chocobo Chicka.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Square Enix
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Final Fantasy VII Remake

Final Fantasy VII Remake