Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2019, 03:26

autor: Vergil

Walka z bossem w Final Fantasy 7 Remake – pierwszy długi gameplay

Firma Square Enix rozpoczęła swoją konferencję poprzedzającą targi E3 od pokazu gry Final Fantasy VII Remake, która zadebiutuje 3 marca. Możemy zobaczyć fragment intra do tej produkcji, a także długi gameplay. Poza tym dowiedzieliśmy się, że tytuł zostanie wydany na dwóch płytach Blu-Ray.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Cloud Strife, czyli główny bohater omawianej produkcji, nie jest skazany na samotną przeprawę. - Walka z bossem w Final Fantasy 7 Remake – pierwszy długi gameplay - wiadomość - 2019-06-12
Cloud Strife, czyli główny bohater omawianej produkcji, nie jest skazany na samotną przeprawę.

Konferencja firmy Square Enix poprzedzająca tegoroczne targi E3 rozpoczęła się od krótkiej prezentacji fragmentu intra do gry Final Fantasy VII Remake, który czeka poniżej. Następnie na scenę wkroczył Yoshinori Kitase, czyli producent gry, który potwierdził, że gra zostanie wydana na dwóch płytach Blu-Ray. Autorzy odtworzyli (i znacznie rozbudowali) cały Midgar, a ich dzieło jest tworzone zarówno z myślą o zagorzałych fanach pierwowzoru, jak i o nowych w temacie graczach.

Dalej doczekaliśmy się długiej prezentacji dynamicznego gameplayu. Starcia z przeciwnikami nie będą polegać na bezmyślnym wciskaniu przycisków. Co więcej, twórcy pozwolą nam na skorzystanie ze specjalnego trybu taktycznego, na przykład po to, by przełączać się pomiędzy bohaterami (Cloudowi będą towarzyszyć inne postacie) bądź samodzielnie dobrać wyprowadzane przez nich ataki. Następnym punktem programu był pokaz walki z bossem, czyli potężnym Scorpion Sentinelem, którego pokonanie wymagało zasypania go gradem ciosów i umiejętnego doboru ataków.

Warto jeszcze odnotować, że Square Enix przywiozło do Los Angeles wersję demonstracyjną omawianej produkcji; niedługo powinniśmy więc dowiedzieć się więcej na temat tego, jak wygląda rozgrywka w Final Fantasy VII Remake. Pokaz gry zwieńczyła natomiast prezentacja nowego zwiastuna.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Square Enix
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Final Fantasy VII Remake

Final Fantasy VII Remake