Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2019, 03:51

autor: Serek

Circuit Superstars - premierowy zwiastun nietypowych wyścigów

Podczas konferencji firmy Square Enix na E3 2019 zapowiedziano grę Circuit Superstars. Zaprezentowano także premierowy zwiastun. Produkcja ukaże się w 2020 roku na wiodących urządzeniach do grania.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Circuit Superstars ukaże się w przyszłym roku. - Circuit Superstars - premierowy zwiastun nietypowych wyścigów - wiadomość - 2019-06-11
Circuit Superstars ukaże się w przyszłym roku.

Podczas konferencji firmy Square Enix na targach E3 2019 zaprezentowano premierowy zwiastun gry Circuit Superstars. Produkcja będzie wyścigami, rozgrywającymi się w nieco nietypowej perspektywie, mianowicie z lotu ptaka. Twórcy chwalą się, że połączyli arcade’owy styl rozgrywki z realistyczną fizyką jazdy. Gracze otrzymają szansę poprowadzenia pojazdów z różnych epok - od klasyków z lat 60. ubiegłego wieku po nowoczesne maszyny. Premiera tytułu została zaplanowana na 2020 rok. Gra trafi na PC, Xboksa One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

Circuit Superstars jest dziełem kanadyjskiego studia Original Fire Games. Tytuł ukaże się w ramach programu Square Enix Collective (promującego mniejsze gry). Twórcy doszli do wniosku, że obecna technologia pozwala na zabawę na szczegółowo odwzorowanych torach, za kierownicą różnego rodzaju samochodów. Dlatego zdecydowali się niejako odświeżyć styl, który zapoczątkował wyścigi komputerowe lata temu.

  1. Oficjalna strona internetowa gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach
Circuit Superstars

Circuit Superstars