Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2019, 04:10

autor: "Vergil"

Termin premiery i trailer Outriders – nowej gry polskiego People Can Fly

Polskie studio People Can Fly zaprezentowało światu swoje nowe dzieło. Mowa o strzelance pod tytułem Outriders, która zabierze nas do mrocznego uniwersum science fiction. Oprócz klimatycznego zwiastuna tytuł doczekał się orientacyjnego terminu premiery.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Outriders, czyli nowa gra polskiego studia People Can Fly, doczekała się oficjalnej zapowiedzi podczas konferencji firmy Square Enix. Jak się okazuje, deweloperzy przygotowują strzelankę osadzoną w mrocznym uniwersum science fiction, która latem 2020 roku trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

W trakcie zabawy w Outriders będziemy walczyć o przetrwanie na niegościnnej planecie Enoch. Twórcy nie skazują nas przy tym na samotną przeprawę – tytuł pozwoli zarówno na zabawę w pojedynkę, jak i na rozgrywkę w towarzystwie maksymalnie dwóch osób.

Więcej informacji na temat omawianego projektu mamy poznać zimą, o czym poinformował szef studia People Can Fly – Sebastian Wojciechowski, który na krótką chwilę pojawił się na scenie.

Outriders to nowa gra polskiego studia People Can Fly. - Termin premiery i trailer Outriders – nowej gry polskiego People Can Fly - wiadomość - 2019-06-11
Outriders to nowa gra polskiego studia People Can Fly.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Outriders