Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2021, 10:15

autor: Gacek

Spider-Man trafi do Marvel’s Avengers na konsolach PlayStation jeszcze w tym roku

Jeden z twórców Marvel’s Avengers stwierdził, że najprawdopodobniej jeszcze w tym roku zobaczymy ekskluzywne dla konsol PlayStation DLC z Człowiekiem-Pająkiem.

Marvel’s Avengers, wydana we wrześniu 2020 roku gra studiów Crystal Dynamics i Eidos Montreal, od początku swojego istnienia miała sporo problemów. Słaby start produkcji nie zagwarantował twórcom finansowego sukcesu, ale deweloperzy nie ustają w wysiłkach, żeby rozwijać i ulepszać swoją grę. Dzisiaj ma premierę duża aktualizacja z Czarną Panterą, a jeszcze w tym roku posiadacze PlayStation mogą spodziewać się ekskluzywnego, darmowego DLC ze Spider-Manem.

Pierwszy raz o tym rozszerzeniu usłyszeliśmy ponad rok temu. Od tamtego czasu słuch o nim zaginął. Wiadomo niewiele ponad to, że twórcy zapowiedzieli je na 2021 rok. Jako że czasu jest coraz mniej, fani zaczęli się martwić, czy deweloperom uda się dotrzymać obietnicy. Dziennikarz z portalu Screen Rant zapytał twórców, kiedy możemy spodziewać się DLC. Scott Walters, starszy projektant Marvel’s Avengers, odpowiedział mu, że z tego co może teraz powiedzieć, to w studiu zawsze planowali premierę tego dodatku na 2021 rok i na razie nic się nie zmieniło, więc fani niedługo mogą się spodziewać nowych ogłoszeń.

Na razie nie wiadomo, jaki wpływ Człowiek-Pająk będzie miał na historię opowiadaną w Marvel’s Avengers. Nie możecie się doczekać, żeby zobaczyć Spider-Mana w tej produkcji, czy może już dawno straciliście nią zainteresowanie?