Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2021, 10:23

Czarna Pantera trafi do Marvel's Avengers 17 sierpnia

Czarna Pantera zadebiutuje w Marvel's Avengers 17 sierpnia tego roku razem z obszerną aktualizacją dodającą nową historię, lokację i frakcję przeciwników. Z kolei dzisiaj startuje darmowy weekend z grą.

W SKRÓCIE:
  1. Rozszerzenie dodające Wakandę do Marvel’s Avengers trafi do gry 17 sierpnia w formie darmowej aktualizacji.

Czarna Pantera w Marvel’s Avengers wyląduje 17 sierpnia tego roku. Firma Square Enix i studio Crystal Dynamics zapowiedziały premierę kolejnego bezpłatnego rozszerzenia oraz darmowy dostęp do gry, który rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do niedzieli.

Nowa aktualizacja wprowadzi grywalną postać Czarnej Pantery, nowe lokacje oraz umiejscowione tam misje fabularne, dodatkową frakcję i powiązanego z nimi złoczyńcę. Możemy także liczyć na kolejne stroje dla bohaterów (w tym kostiumy inspirowane Marvel Cinematic Universe), aktywności poboczne i usprawnienia w rozgrywce.

Zespół deweloperski zaplanował na 16 sierpnia transmisję (będziecie mogli ją śledzić na Twitchu), w trakcie której pokazane zostaną debiutujące dzień później nowości. Zdradzono także, że osoby, które zalogują się w ten weekend do gry, będą mogły skorzystać z poczwórnego mnożnika punktów doświadczenia oraz otrzymają sporo zasobów do wykorzystania podczas zabawy.

  1. Recenzja Marvel's Avengers – hej, ta gra nie jest zła!
  2. Marvel’s Avengers – poradnik
  3. Marvel’s Avengers – strona oficjalna