Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2021, 13:00

autor: Adrian Werner

Marvel’s Avengers - błąd ujawnia adresy IP graczy w trakcie streamów

Błąd w Marvel's Avengers powoduje, że osoby streamujące z PS5 ujawniają widzom swoje numery IP. Hotfix jest już w drodze. Poprawka ma ukazać się dzisiaj po południu.

W SKRÓCIE:
  1. błąd powoduje wyświetlanie się numerów IP graczy streamujących Marvel’s Avengers,
  2. problem dotyczy tylko wersji gry na PlayStation 5,
  3. poprawka ma się ukazać dzisiaj ok. 17:00.

Studio Crystal Dynamics zaliczyło poważną wtopę. Najnowszy patch (1.8.0) do Marvel's Avengers sprawił, że osoby grające na PlayStation 5 podczas streamowania ujawniają swoje numery IP. Liczby są po prostu wyświetlane na ekranie w trakcie transmisji.

Problem dotyczy wyłącznie graczy bawiących się na PS5. Deweloperzy zostali już powiadomieni o sytuacji i obiecują poprawkę. Do tego czasu proszą osoby z PlayStation 5 o powstrzymanie się od transmisji z Marvel's Avengers.

Na szczęście streamerzy z PS5 nie będą musieli czekać długo na usunięcie problemu. Twórcy pracują już nad poprawką i jej publikacja nastąpi dzisiaj o godzinie 17:00 czasu polskiego.

To zły moment na tego typu wpadki, gdyż fani Marvel's Avengers bawią się obecnie w wydarzeniu Cosmic Cube, które zainicjowała wspominana aktualizacja 1.8.0. W ramach eventu udostępniono nowy sektor ze złoczyńcami i zmieniono część misji.

Przypomnijmy, że Marvel’s Avengers ukazało się 4 września 2020 r. na PC, Xboksie One, PlayStation 4 oraz Google Stadia. Z kolei wydania na Xboksa Series X/S oraz PlayStation 5 ukazały się 18 marca tego roku.

  1. Recenzja Marvel's Avengers – hej, ta gra nie jest zła!
  2. Marvel’s Avengers – poradnik
  3. Marvel’s Avengers – strona oficjalna