Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 czerwca 2021, 13:35

autor: hexx0

Legion Samobójców: The Suicide Squad z nowym, zabawnym trailerem

Warner Bros. opublikowało kolejny trailer filmu Legion Samobójców: The Suicide Squad. Premiera nowej produkcji z uniwersum DC odbędzie się w lipcu.

Legion Samobójców: The Suicide Squad otrzymał nowy zwiastun (poprzednie możecie obejrzeć tutaj i tutaj). Nowy-stary film z uniwersum DC (jest to reboot średnio udanej produkcji z 2016 roku) zobaczymy w kinach (i na niedostępnej w Polsce platformie HBO Max) już niedługo – jego premiera ma się odbyć 30 lipca. Za scenariusz i reżyserię odpowiada twórca obydwu części Strażników Galaktyki, James Gunn.

Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że to, co nie do końca udało się Davidowi Ayerowi, jego kolega po fachu robi dobrze. Legion Samobójców: The Suicide Squad sprawia wrażenie nieco luźniejszej, zabawniejszej produkcji, a w dodatku ma być wierny komiksom bardziej niż oryginał. Przypomnijmy też, że prace nad rebootem zostały zakończone już jakiś czas temu, a film będzie przeznaczony głównie dla dorosłych. Czy to wszystko wystarczy, aby odniósł sukces? Przekonamy się wkrótce. Na ekranie pojawią się m.in.: Margot Robbie, Idris Elba, John Cena i Joel Kinnaman.