Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 marca 2021, 18:45

autor: Karol Laska

Legion samobójców. The Suicide Squad z nowymi trailerem i plakatem

Legion samobójców. The Suicide Squad otrzymał spektakularny zwiastun, a także plakat. Nowy film Jamesa Gunna już niedługo trafi na ekrany kin i do serwisu HBO Max.

W sieci pojawił się nowy zwiastun nadchodzącego filmu DC pod tytułem Legion samobójców. The Suicide Squad. To reboot produkcji z 2016 roku, który postawi nieco bardziej na luz i wierność komiksom, co doskonale widać na poniższym trailerze.

W końcu możemy zobaczyć cały skład w akcji, czyli szaloną jak zawsze Harley Quinn, głupiego, mięsożernego człowieka-rekina, groteskowo brawurowego Peacemakera oraz… rozgwiazdę wielkości Godzilli. Za reżyserię odpowiada James Gunn, twórca marvelowskich Strażników Galaktyki. Produkcja trafi do kin oraz na platformę HBO Max 6 sierpnia 2021 roku. Oprócz trailera otrzymaliśmy także przepiękny plakat nawiązujący do klasycznej Parszywej dwunastki.

Nowy plakat Legionu samobójców. The Suicide Squad. Źródło: Warner Bros. - Legion samobójców. The Suicide Squad z nowymi trailerem i plakatem - wiadomość - 2021-03-26
Nowy plakat Legionu samobójców. The Suicide Squad. Źródło: Warner Bros.
  1. Strona internetowa DC