Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 kwietnia 2022, 09:28

W Marvel's Avengers Thor wkrótce będzie kobietą

Twórcy Marvel’s Avengers poinformowali, że wkrótce do gry dołączy Jane Foster, czyli superbohaterka z mocami Thora.

Studio Crystal Dynamics poinformowało o następnych dwóch aktualizacjach do Marvel's Avengers. W planach jest m.in. dodanie Jane Foster jako grywalnej postaci.

Patch 2.4 do Marvel’s Avengers zaoferuja ulepszenia eventów

Następna aktualizacja opatrzona zostanie numerem 2.4 i ma się ukazać w maju tego roku. Patch zaoferuje przerobiony system eventów, tak aby ich ponowne przechodzenie było ciekawsze.

Osiągnięte to zostanie głównie przez zmianę systemu nagród. W każdym wydarzeniu będziemy otrzymywali łupy z innych zestawów. Wypełnianie zadań w ramach eventów będzie również częściej nagradzane. Więcej detali na temat tych zmian zostanie ujawnionych w najbliższych tygodniach.

Patch 2.5 przyniesie Jane Foster jako grywalną postać

Z kolei patch 2.5 wprowadzi do Marvel’s Avengers nową grywalną bohaterkę w postaci Jane Foster. Oczywiście chodzi to o jej wersję dysponującą mocami Thora dzięki władaniu młotem Mjolnirem.

Plany dodania tej superbohaterki nie dziwią, gdyż odegra ona kluczowa rolę w filmie Thor: Love and Thunder, gdzie zagra ją Natalie Portman (pierwszą okazją do zobaczenia jej w akcji był wypuszczony niedawno zwiastun). Deweloperzy chcą więc wykorzystać zainteresowanie tą kinową produkcją do zwiększenia popularności swojej gry.

Twórcy nie podali planowanego terminu premiery aktualizacji 2.4, ale spodziewamy się, że ukaże się ona w okolicach premiery filmu Thor: Love and Thunder. Trafi on do kin w lipcu tego roku.

  1. Recenzja Marvel's Avengers – hej, ta gra nie jest zła!
  2. Marvel’s Avengers – poradnik
  3. Marvel’s Avengers – strona oficjalna