Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2022, 21:56

Nowy dodatek do Crusader Kings 3 to gorąca Hiszpania i wielkie konflikty

Paradox zapowiedział dziś Fate of Iberia, czyli kolejny dodatek do Crusader Kings 3. Będzie się on skupiał na historii Półwyspu Iberyjskiego.

Dziś firma Paradox Interactive zapowiedziała Fate of Iberia, czyli kolejny dodatek do Crusader Kings III. Jak sama nazwa wskazuje, pozwoli nam on na więcej sposobów wpłynąć na losy Półwyspu Iberyjskiego i zostać świadkami starcia dwóch kultur – chrześcijańskiej i muzułmańskiej. DLC zadebiutuje na PC 31 maja tego roku w cenie 25,49 zł (na Steamie).

Co wprowadzi Crusader Kings 3: Fate of Iberia?

Fate of Iberia zaimplementuje szereg większych i mniejszych nowości.

  1. „Zmagania” będą nową funkcją ekspansji. Pozwolą one symulować skrajnie długie konflikty (nawet kilkusetletnie) zakrojone na szeroką skalę.
  2. Całość ma oddawać klimat Półwyspu Iberyjskiego oraz jego realia historyczne. Oznacza to, że w dodatku będziemy świadkami faktycznych wydarzeń oraz usłyszymy adekwatną muzykę. Przebieg historii na przestrzeni lat będzie jednak uzależniony od naszych decyzji.
  3. Fate of Iberia doda szereg nowych elementów do personalizacji postaci. Wśród nich znajdziemy ubrania, fryzury i zarost.
  4. DLC zaimplementuje również szereg nowych obiektów 3D takich jak statki czy jednostki.

Jednocześnie twórcy opublikowali klika screenów pochodzących z DLC. Możecie je zobaczyć poniżej.

Źródło: https://forum.paradoxplaza.com/forum/developer-diary/dev-diary-93-turmoil-in-the-peninsula.1521199/

Źródło: https://forum.paradoxplaza.com/forum/developer-diary/dev-diary-93-turmoil-in-the-peninsula.1521199/

  1. Crusader Kings 3 - poradnik do gry
  2. Crusader Kings 3 - recenzja. Ta gra nie ma konkurencji

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej