Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 kwietnia 2022, 16:40

autor: Edyta Jastrzębska

Thor: Love and Thunder na pierwszym zwiastunie

Zobacz pierwszy długo wyczekiwany zwiastun Thor: Love and Thunder. Bóg Piorunów wyrusza na niesamowitą przygodę, aby dowiedzieć się kim jest.

Źródło: YouTube/Marvel Entertainment

Długie oczekiwanie nareszcie się skończyło! Fani Boga Piorunów mogą przekonać się, co spotka bohatera w najnowszej odsłonie jego przygód – Thor: Love and Thunder. Po tym, jak produkcja pobiła jeden z rekordów Marvela, do sieci w końcu trafił jej pierwszy zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

Zwiastun Thor: Love and Thunder z polskimi napisami:

Zwiastun Thor: Love and Thunder z polskim dubbingiem:

Nie każdy bóg ma plan.

Wygląda na to, że Thor wyrusza na epicką przygodę, podczas której chce rozgryźć kim tak naprawdę jest. Wgląd w to, jak częściowo będzie wyglądać ta historia, daje nam zwiastun, w którego tle słyszymy piosenkę Sweet Child O' Mine zespołu Guns N' Roses.

Film przedstawia Thora podczas podróży niepodobnej do czegokolwiek, z czym wcześniej miał do czynienia. Bohater wyrusza na nią, aby poznać siebie i znaleźć wewnętrzny spokój. Niestety jego emeryturę przerywa galaktyczny zabójca, znany jako Gorr Bogobójca. Aby zwalczyć to zagrożenie, Thor prosi o pomoc Walkirię, Korga i swoją byłą dziewczynę, Jane Foster, która, ku jego zaskoczeniu, dzierży Mjolnir jako Potężna Thor. Razem wyruszają we wstrząsającą kosmiczną przygodę, aby odkryć tajemnicę zemsty Gorra i powstrzymać go zanim będzie za późno.

W filmie zobaczymy Chrisa Hemswortha, Natalie Portman, Tessę Thompson, a także Christiana Bale’a w roli złoczyńcy – Gorra Bogobójcy.

Premiera zaplanowana jest na 8 lipca 2022 roku.