Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2022, 08:38

Elden Ring wrócił na tron Steam. No Man's Sky znów wśród bestsellerów

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga tylko tydzień cieszyło się pozycją lidera sprzedaży na Steamie. Potem musiało ustąpić miejsca Elden Ring. Doskonale radzi sobie również No Man’s Sky za sprawą aktualizacji Outlaws.

Jak w każdy poniedziałek udostępniono listę największych (według przychodów) bestsellerów poprzedniego tygodnia na Steamie.

Comeback Elden Ring

Liderem sprzedaży był Steam Deck, a wśród gier największym wzięciem cieszył się Elden Ring. Przebojowe RPG studia FromSoftware pogoniło tym samym lidera poprzedniego zestawienia, czyli LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, którego różne edycje zajęły miejsca numer trzy i cztery.

  1. Recenzja gry LEGO Skywalker Saga – beztroska rozrywka na trudne czasy
  2. LEGO Skywalker Saga – poradnik do gry
  3. Recenzja gry Elden Ring po 40 godzinach – otwarty świat śmierci wart
  4. Elden Ring – poradnik do gry

No Man’s Sky na fali

Po dłuższej nieobecności do top 10 powróciła gra No Man's Sky, co jest zasługą wydanej w ubiegłym tygodniu potężnej aktualizacji Outlaws.

Jak mocno patch przysłużył się popularności produkcji, dobrze obrazuje fakt, że wczorajszy rekord aktywności na Steamie wyniósł 30 399 osób bawiących się równocześnie, podczas gdy w poprzednią niedzielę było to tylko 9502.

  1. No Man's Sky opanowali piraci; aktualizacja Outlaws trafiła do gry

Największe hity Steam minionego tygodnia (wg przychodu)

Z kolei Call of Duty: Black Ops III popularność zawdzięcza atrakcyjnym przecenom na Steamie. Nadal wyśmienicie radzi sobie również Dread Hunger. Grze w miniony weekend nie udało się ustanowić nowego rekordu aktywności, ale zabrakło do tego tylko nieco ponad 4 tys. osób – wczoraj w najgorętszym momencie dnia w tytuł bawiło się 103 887 tysięcy graczy równocześnie.

#

Gra:

1.

Steam Deck

2.

Elden Ring

3.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

4.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

5.

Sea of Thieves

6.

Zestaw VR Valve Index

7.

Call of Duty: Black Ops III

8.

No Man's Sky

9.

The Elder Scrolls Online – Crown Packs

10.

Dread Hunger