Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Witchfire

Twórcy polskiego Witchfire mówią o inspiracjach Dark Souls

Entelarmer, 5 lipca 2019, 13:08

Adrian Chmielarz ze studia The Astronauts wypowiedział się na temat podobieństw między Witchfire a serią Dark Souls. Twórca nie ukrywa, że dzieła From Software są inspiracją dla polskiego zespołu. Jednak ekipa nie kopiuje z gier japońskiego dewelopera, lecz korzysta z identycznego podejścia przy tworzeniu swojej produkcji.

Nowy gameplay z polskiego FPS-a Witchfire

Aquma, 11 kwietnia 2019, 11:02

Rodzime studio The Astronauts – znane z Zaginięcia Ethana Cartera – podzieliło się nowym filmikiem prezentującym rozgrywkę w mrocznej pierwszoosobowej strzelance Witchfire.

Witchfire - nowa produkcja Adriana Chmielarza miała być symulatorem przetrwania

Serek, 10 stycznia 2019, 10:33

Ciekawych wieści na temat nadchodzącej gry studia The Astronauts możemy dowiedzieć się z nowego posta Adriana Chmielarza, szefa firmy. Producent zdradza, że Witchfire pierwotnie miało być symulatorem przetrwania. Przy okazji tłumaczy, dlaczego tytuł zobaczymy najwcześniej za rok.

Witchfire - FPS polskiego studia The Astronauts ma się ukazać w 2020 roku

Aquma, 13 grudnia 2018, 11:38

Polskie studio The Astronauts planuje wydać swój kolejny tytuł – pierwszoosobową strzelankę Witchfire – w 2020 roku. W grze nie znajdziemy rozbudowanego wątku fabularnego, gdyż ma się ona skupiać na czymś innym.

Witchfire nową grą twórców Zaginięcia Ethana Cartera [news zaktualizowany]

Góral, 8 grudnia 2017, 04:58

Zapowiedziano pierwszoosobową strzelankę Witchfire od rodzimego studia The Astronauts, odpowiedzialnego za Zaginięcie Ethana Cartera.