Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2017, 04:59

autor: Góral

Witchfire nową grą twórców Zaginięcia Ethana Cartera [news zaktualizowany]

Zapowiedziano pierwszoosobową strzelankę Witchfire od rodzimego studia The Astronauts, odpowiedzialnego za Zaginięcie Ethana Cartera.

Aktualizacja

Deweloperzy podzielili się kilkoma dodatkowymi szczegółami. Przede wszystkim poinformowano, że Witchfire pojawi się na komputerach osobistych. Produkcja jest daleka od ukończenia, więc raczej nie ukaże się w 2018 roku. Ponadto zdradzono, że w grze, podobnie jak w poprzedniej pozycji The Astronauts, wykorzystano technikę fotogrametrii. Poniżej znajdziecie jeszcze kilka pierwszych screenów.

Oryginalna wiadomość

Witchfire nową grą twórców Zaginięcia Ethana Cartera [news zaktualizowany] - ilustracja #3

Polskie studio The Astronauts, znane z udanej przygodówki Zaginięcie Ethana Cartera, zapowiedziało podczas gali The Game Awards 2017 swój kolejny projekt – strzelankę Witchfire. Pokazano krótki zwiastun, z którego wynika, że akcja rozgrywać będzie się w dziwnym, fantastycznym i niebezpiecznym świecie. Ponadto wygląda na to, że będzie to FPS w starym stylu, stawiający przede wszystkim na zręczność gracza. Na szczegóły musimy jednak poczekać, gdyż nie podzielono się nawet informacją o platformach sprzętowych, na jakich ukaże się ten projekt.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Witchfire

Witchfire