Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2017, 05:04

autor: Vergil

Kooperacyjne A Way Out z datą premiery i fabularnym zwiastunem

A Way Out, czyli przygodowa gra akcji, skoncentrowana na współpracy dwójki graczy, doczekało się nie tylko nowego zwiastuna, lecz również daty premiery. Na szczęście nie będziemy na nią czekać do 2019 roku - gdyż zadebiutuje ona już za kilka miesięcy.

A Way Out zaprezentowano światu po raz pierwszy na tegorocznych targach E3. Dzieło studia Hazelight, założonego przez twórców ciepło przyjętego Brothers: A Tale of Two Sons, to przygodowa gra akcji, którą zaprojektowano z myślą o kooperacji dwójki graczy. Ostatnio mogliście u nas przeczytać o doniesieniach, wedle których tytuł miałby zadebiutować dopiero w 2019 roku – na szczęście plotki nie znalazły potwierdzenia, gdyż gra pojawiła się na tegorocznej gali The Game Awards. Twórcy nie tylko pokazali nam nowy zwiastun, lecz także podzielili się z graczami datą premiery owej pozycji. A Way Out trafi do sprzedaży 23 marca 2018 roku.

Takie widoki będą należeć do rzadkości w A Way Out. Przez większość czasu ekran będzie podzielony na dwie części, prezentując jednocześnie poczynania każdego z bohaterów. - Kooperacyjne A Way Out z datą premiery i fabularnym zwiastunem - wiadomość - 2017-12-08
Takie widoki będą należeć do rzadkości w A Way Out. Przez większość czasu ekran będzie podzielony na dwie części, prezentując jednocześnie poczynania każdego z bohaterów.

Materiał, który możecie zobaczyć powyżej, koncentruje się na przedstawieniu głównych bohaterów gry, czyli Vincenta i Leo. Mowa o skazańcach uciekających z więzienia, co wymusza na nich ścisłą współpracę. Warto odnotować, że autorzy potwierdzili, iż z dwójki graczy biorących udział w zabawie tylko jeden będzie musiał zaopatrzyć się w pełną wersję gry.