Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2017, 05:06

autor: Adrian Werner

Data premiery Sea of Thieves

Na imprezie The Game Awards zaprezentowano nowy zwiastun pirackiego MMO Sea of Thieves. Za jego pomocą ujawniono datę premiery gry, którą zaplanowano na marzec przyszłego roku.

SEA OF THIEVES W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Rare
  2. Wydawca: Microsoft
  3. Gatunek: MMO
  4. Platformy: XONE, PC
  5. Data premiery: 20 marca 2018 r.

W zalewie materiałów pokazanych podczas gali The Game Awards łatwo było przegapić nowy zwiastun Sea of Thieves, czyli nastawionej na rozgrywki multiplayer pirackiej gry studia Rare. Filmik trwał raptem minutę, ale znalazła się w nim jedna ważna informacja w postaci daty premiery. Okazuje się, że produkcja trafi do sprzedaży 20 marca przyszłego roku.

Przypomnijmy, że Sea of Thieves zmierza na konsolę Xbox One oraz pecety. Na PC do zabawy wymagane będzie posiadanie systemu Windows 10. W zamian gra pozwoli na wspólną zabawę posiadaczom obu tych platform sprzętowych.

Data premiery Sea of Thieves - ilustracja #1

Wyświetlnony podczas gali The Game Awards zwiastun jest warty zainteresowania również dlatego, że pokazuje kilka elementów, które nie są dostępne w trwających obecnie testach wersji alfa, takich jak możliwość modyfikowania wyglądu postaci oraz system rozwoju.

  1. Oficjalna strona gry

Ostatnia aktualizacja: 2017-12-08

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach
Sea of Thieves

Sea of Thieves