Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat GreedFall

GreedFall - budżetowe action RPG sprzedało się nad wyraz dobrze

Entelarmer, 5 sierpnia 2020, 15:58

Studio Spiders pochwaliło się sprzedażą gry GreedFall. Zeszłoroczne RPG akcji zakupiono już ponad milion razy.

Nacon teasuje nową grę twórców GreedFall

Karol Laska , 2 lipca 2020, 18:09

Firma Nacon ogłosiła na swoim koncie na Twitterze, że 7 lipca o godzinie 19:00 czasu polskiego zaprezentuje nową grę francuskiego studia Spiders. Wszystko w ramach wydarzenia Nacon Connect.

GreedFall i A Plague Tale Innocence sukcesami kasowymi

Adrian Werner, 25 października 2019, 10:27

Firma Focus Home Interactive pochwaliła się dobrymi wynikami finansowymi. Sukces osiągnięto głównie dzięki udanym premierom gier A Plague Tale: Innocence oraz GreedFall.

GreedFall - mody dodają związki homoseksualne i usprawnienia

Entelarmer, 30 września 2019, 19:43

Kolejny tydzień przyniósł ze sobą nowe mody do gry GreedFall. Tym razem prócz standardowych fanowskich poprawek znalazło się coś dla niepokornych odkrywców oraz chętnych do zawarcia związków homoseksualnych z dwoma bohaterami.

Pierwszy patch do GreedFall poprawi m.in. polskie tłumaczenie

Vergil, 24 września 2019, 20:08

Firma Focus Home Interactive i studio Spiders przygotowują się do wydania pierwszego patcha do gry GreedFall. Łatka poprawi między innymi błędy w polskim tłumaczeniu, pracę kamery oraz „zarobaczone” zadania i trofea.

Mod do GreedFall poprawia pracę kamery i pole widzenia

Froozyy, 18 września 2019, 13:02

W sieci pojawiła się modyfikacja Camera Overhaul do GreedFall, która poprawia pracę kamery oraz zwiększa zasięg widzenia. Autorzy umieścili również krótkie wideo, prezentujące wprowadzone zmiany.

GreedFall z bardzo dobrymi recenzjami na Steamie

XxX, 11 września 2019, 10:41

GreedFall od studia Spiders miał swoją premierę zaledwie wczoraj, a już zdobył całą masę pozytywnych opinii graczy na Steamie. I chociaż tytuł nie jest pozbawiony rozmaitych wad, to jednak w porównaniu do zalet jest ich naprawdę niewiele.

GreedFall z problemami technicznymi, jest lista błędów

Vergil, 10 września 2019, 15:18

GreedFall, czyli najnowsza gra RPG od studia Spiders, nie ustrzegł się kilku technicznych wpadek na komputerach osobistych. Jeśli więc doskwierają Wam problemy z płynnością, dźwiękiem, obsługą pada, save'ami i wieszaniem się gry czy też wyświetlają Wam się komunikaty o błędach, powinniście sięgnąć po ich proste i sprawdzone rozwiązania.

Premiera i recenzje GreedFall

Serek, 10 września 2019, 09:30

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje gry GreedFall. Ocen nie ma zbyt wielu, ale te, które są, zdradzają jedno: to najlepsza gra studia Spiders. Nie oznacza to oczywiście, że jest to produkcja bez wad.

GreedFall - nowa gra studia Spiders bez Denuvo, DLC i modów [aktualizacja]

Aquma, 9 września 2019, 09:02

Firmy Focus Home Interactive oraz Spiders ujawniły, że nadchodząca gra RPG GreedFall nie będzie posiadała zabezpieczenia antypirackiego Denuvo. Nie należy się też spodziewać DLC i wsparcia dla fanowskich modyfikacji.

GreedFall - fantastyczny Nowy Świat na premierowym zwiastunie

Entelarmer, 6 września 2019, 14:04

Studio Spiders udostępniło zwiastun na premierę gry GreedFall. Materiał pokazuje, czego możemy spodziewać się po fabule produkcji.

GreedFall – wymagania sprzętowe

Adrian Werner, 4 września 2019, 08:28

Studio Spiders i firma Focus Home Interactive ujawniły wymagania sprzętowe gry GreedFall, czyli RPG-a, który zadebiutuje na początku przyszłego tygodnia.

Nowy gameplay z GreedFall pokazuje rozległą lokację

Vergil, 29 sierpnia 2019, 17:08

Studio Spiders i firma Focus Home Interactive podzieliły się jeszcze jednym gameplayem z gry GreedFall. Wygląda na to, że zamierzając wypełnić lukę po grach BioWare, deweloperzy zapatrzyli się głównie na Dragon Age: Inkwizycję.

Nowy gameplay z GreedFall na targach gamescom 2019

Vergil, 22 sierpnia 2019, 16:34

Na tegorocznych targach gamescom nie mogło zabraknąć gry GreedFall od ekipy Spiders. W sieci pojawił się ośmiominutowy gameplay prezentujący walkę, eksplorację oraz bogate możliwości personalizacji postaci i jej wyposażenia.

Microsoft pokaże nowy odcinek Inside Xbox na Gamescom 2019

aadamus, 15 sierpnia 2019, 12:36

W przyszły poniedziałek wystartuje kolejna edycja Gamescomu. Wśród tegorocznych wystawców znalazł się Microsoft. Gigant z Redmond zaprezentuje na targach nowy odcinek Inside Xbox, pokazujący materiały z takich gier jak Gears 5, Metro Exodus i Blair Witch. Wydarzenie odbędzie się 19 sierpnia o godzinie 17:00.

GreedFall chce wypełnić lukę po grach BioWare

Aquma, 14 sierpnia 2019, 09:24

Prezes firmy Spiders stwierdziła w wywiadzie dla Escapist Magazine, że najnowszy tytuł studia - GreedFall - stara się zapełnić lukę, jaka powstała po dawnych produkcjach BioWare, takich jak serie Mass Effect czy Dragon Age.

GreedFall starczy na 30-45 godzin, poznaliśmy liczbę zakończeń

AlexB, 13 sierpnia 2019, 11:01

W wywiadzie z magazynem The Escapist Jehanne Rousseau, prezes studia Spiders, zdradziła, że przejście nadchodzącego RPG-a GreedFall zajmie około 30-45 godzin. Ponadto tytuł będzie posiadał cztery główne zakończenia.

Informacje o aktualizacji 3.8.0 do Path of Exile i inne wieści

AlexB, 31 lipca 2019, 15:42

Dziś piszemy o aktualizacji 3.8.0 do gry Path of Exile oraz wsparciu 4K oraz HDR i bonusach dla osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe na GreedFall. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Znamy datę premiery GreedFall – nowej gry RPG od studia Spiders

Aquma, 2 lipca 2019, 13:49

Studio Spiders podało do informacji publicznej datę premiery gry RPG GreedFall. Produkcja zadebiutuje 10 września bieżącego roku i będzie dostępna na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

GreedFall – nowy gameplay z gry autorów The Technomancer

Adrian Werner, 23 czerwca 2019, 08:45

W sieci pojawił się nowy gameplay z GreedFall, czyli gry RPG od znanego z The Technomancer studia Spiders. Materiał zawiera jedenaście minut rozgrywki.

Termin premiery GreedFall, skasowana gra Blizzarda i inne wieści

AlexB, 6 czerwca 2019, 16:50

Dziś piszemy o przybliżonej dacie premiery GreedFall, grze skasowanej przez Blizzarda po co najmniej dwóch latach prac, wsparciu dla technologii Nvidii w Call of Duty: Modern Warfare, wyłączeniu serwerów multiplayer w grach Naughty Dog na PS3 oraz nowojorskim oddziale People Can Fly. Witajcie w wieściach ze świata.

GreedFall – opublikowano pierwszy gameplay

Osti, 20 lipca 2018, 13:18

Twórcy zdecydowali się zaprezentować pierwszy gameplay z GreedFall. Gra zabierze nas do pełnego magii uniwersum stylizowanego na XVII-wieczną Amerykę.

GreedFall - RPG autorów The Technomancera dopiero w 2019 roku

Adrian Werner, 15 czerwca 2018, 13:28

Znane z gry The Technomancer studio Spiders ogłosiło, że ich następne RPG, czyli GreedFall, zaliczy opóźnienie i ukaże się dopiero w 2019 roku. Autorzy udostępnili również nowy zwiastun.

Pierwsze wrażenia z GreedFall – nowej gry twórców The Technomancera

Maciej Pawlikowski, 14 lutego 2018, 11:11

W czasie zamkniętego pokazu dla prasy, zorganizowanego w Paryżu 7-8 lutego przez Focus Home Interactive, udało nam się zobaczyć nadchodzące GreedFall, nową grę twórców The Technomancera.

GreedFall – nowe RPG studia Spiders zabierze nas do umagicznionej ery kolonializmu

Draug, 9 lutego 2017, 13:15

Studio Spiders i firma Focus Home Interactive zapowiedziały kolejną grę RPG (akcji). W GreedFall trafimy do świata inspirowanego XVII-wiecznym kolonializmem. Weźmiemy udział w konflikcie o pewną wyspę, który toczy się między władającymi magią autochtonami a zaawansowanymi morskimi cywilizacjami.