Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 lipca 2019, 15:55

autor: AlexB

Informacje o aktualizacji 3.8.0 do Path of Exile i inne wieści

Dziś piszemy o aktualizacji 3.8.0 do gry Path of Exile oraz wsparciu 4K oraz HDR i bonusach dla osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe na GreedFall. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Twórcy Path of Exile o aktualizacji 3.8.0

W oczekiwaniu na kolejną aktualizację. - Informacje o aktualizacji 3.8.0 do Path of Exile i inne wieści - wiadomość - 2019-07-31
W oczekiwaniu na kolejną aktualizację.

Na oficjalnym forum Path of Exile pojawił się post, w którym twórcy tego darmowego hack'n'slasha uchylają nieco rąbka tajemnicy na temat kolejnej dużej aktualizacji do gry, oznaczonej numerem 3.8.0. W jej skład wejdzie nowa liga wyzwań, ulepszenia niektórych starszych elementów oraz poprawki w systemach, o których deweloperzy nie mogą jeszcze mówić, lecz zapewniają, że przynajmniej część z nich będzie pokrywała się z uwagami zgłaszanymi przez społeczność. Nie zabraknie również świeżych przedmiotów, archetypów, klejnotów i „wszystkiego, czego oczekujecie od rozszerzenia Path of Exile”.

Pełnej zapowiedzi aktualizacji 3.8.0 do Path of Exile możemy spodziewać się około 20 sierpnia. Według planów, zostanie ona wydana 6 września, lecz wszystko może się jeszcze zmienić, zatem warto na bieżąco śledzić informacje przekazywane przez przedstawicieli studia Grinding Gear Games.

Z innych istotnych wieści zawartych w przytoczonym poście dowiedzieliśmy się, że liga Legion w Path of Exile zakończy się na PC 3 września o godzinie 0:00 czasu polskiego. Z kolei na konsolach jej finał nastąpi w momencie premiery aktualizacji 3.8.0.

GreedFall – wsparcie 4K oraz HDR i bonusy dla osób składających zamówienie przedpremierowe

Oto, jakich dodatkowych atrakcji możecie się spodziewać, jeśli zdecydujecie się na zamówienie przedpremierowe gry GreedFall. - Informacje o aktualizacji 3.8.0 do Path of Exile i inne wieści - wiadomość - 2019-07-31
Oto, jakich dodatkowych atrakcji możecie się spodziewać, jeśli zdecydujecie się na zamówienie przedpremierowe gry GreedFall.

Studio Spiders zaprezentowało bonusy, które otrzymają osoby składające zamówienia przedpremierowe na grę GreedFall. Będą to trzy wyjątkowe przedmioty zawarte w DLC The Adventurer’s Gear. Oto ich oficjalny opis z platformy Steam:

 1. Strój podróżnika – Strój stworzony z myślą o przemierzających obce ziemie poszukiwaczach przygód. Podobno przynosi szczęście. Zawiera kapelusz odkrywcy, dublet fortuny, rękawice rzemieślnika i buty z wyważonymi obcasami.
 2. Rapier alchemika – Ostrze tego rapiera, wykutego przez alchemika z Al Saad, zapala się po wyciągnięciu z pochwy i zadaje poważne rany.
 3. Karabin z kłów dzika – Ten elegancki karabin jest równie groźny co stylowy. Choć gorzej radzi sobie na większych odległościach, ostrzał z bliska wystarczy, aby powalić szarżującego dzika.

Aby zarezerwować swoją cyfrową kopię GreedFall możecie chociażby wejść na tę stronę i wybrać interesującą Was platformę. Na PC i Xboksie One tytuł kosztuje 199,99 złotych, a na PlayStation 4 209 złotych.

Ponadto twórcy zdradzili, że na konsolach PlayStation 4 Pro oraz Xbox One X GreedFall będzie posiadał wsparcie dla rozdzielczości 4K oraz technologii HDR. Na słabszych wersjach tych platform dostępne będzie wyłącznie to drugie udogodnienie (via OnlySP).

GreedFall zadebiutuje na rynku 10 września bieżącego roku. Tytuł będzie posiadał polską wersję językową (obejmującą wyłącznie napisy).

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. Story of Seasons: Friends of Mineral Town
 2. Persona 5: Royal
 3. Georifters
 4. Garfield Kart: Furious Racing
 5. Infliction
 6. GreedFall
 7. Sword Art Online: Alicization Lycoris
 8. Weakless
 9. Ys IX: Monstrum Nox
 10. Tears of Avia
 11. Once Upon a Coma
 12. We Happy Few: Lightbearer

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. We Happy Few: Lightbearer zwiastun na premierę
 2. Weakless zwiastun #1
 3. Warhammer 40,000: Inquisitor - Prophecy zwiastun na premierę
 4. The Executioner zwiastun na premierę
 5. Tears of Avia zwiastun #1
 6. Savior zwiastun #1
 7. Oxygen Not Included zwiastun na premierę
 8. Once Upon a Coma zwiastun #2
 9. New Super Lucky's Tale zwiastun #1
 10. Date A Live: Rio Reincarnation zwiastun #1
 11. Borderlands 3 Zane
 12. Anno 1800 Zatopione skarby