Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 31 lipca 2019, 16:02

autor: Entelarmer

Irlandczyk - nowy film Martina Scorsese otrzymał pierwszy zwiastun

Platforma Netflix opublikowała teaser trailer Irlandyczka w reżyserii Martina Scorsesego. Materiał z Robertem de Niro w roli Franka Sheerana daje nam przedsmak tego, czego możemy spodziewać się po nadchodzącym filmie.

Ledwie wczoraj mogliśmy nacieszyć oczy pierwszymi oficjalnymi zdjęciami z Irlandyczka (The Irishman), a już otrzymaliśmy kolejny materiał od Netfliksa. Platforma pochwaliła się krótkim zwiastunem nowego dzieła Martina Scorsesego, prezentującym głównych bohaterów. Filmik możecie obejrzeć poniżej.

Historię Irlandyczka oparto na książce Słyszałem, że malujesz domy… autorstwa Charlesa Brandta, przedstawiającej losy Franka Sheerana. Grany przez Roberta de Niro weteran drugiej wojny światowej niewiele ma w sobie z amerykańskiego patrioty, trudniąc się oszustwami, wymuszeniami oraz morderstwami na zlecenie. Film pokaże jego losy przez kilka dekad, ukazując przestępczy świat powojennej Ameryki i powiązania polityków z wielkimi mafiami. Główny wątek skupi się na postaci skorumpowanego polityka Jimmy’ego Hoffa (w tej roli Al Pacino) oraz jego tajemniczym zaginięciu, w którym Frank Sheeran miał odegrać istotną rolę. W obsadzie zobaczymy też m.in. Joego Pesciego jako Russella Buffalo oraz Harveya Keitela w roli Angela Bruna. Za scenariusz odpowiada Steve Zailan (Lista Schinldera, Gangi Nowego Jorku).

Robert de Niro powraca w kolejnym filmie Martina Scorsesego. - Irlandczyk - nowy film Martina Scorsesa otrzymał pierwszy zwiastun - wiadomość - 2019-07-31
Robert de Niro powraca w kolejnym filmie Martina Scorsesego.

Irlandyczka zobaczymy po raz pierwszy w ramach otwarcia 57. Nowojorskiego Festiwalu Filmowego, rozpoczynającego się 27 września. Nie wiemy, kiedy dokładnie film zostanie udostępniony na Netfliksie – zwiastun wspomina o jesieni jako terminie debiutu, ale nie precyzuje daty.