Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2019, 13:58

autor: Aquma

Znamy datę premiery GreedFall – nowej gry RPG od studia Spiders

Studio Spiders podało do informacji publicznej datę premiery gry RPG GreedFall. Produkcja zadebiutuje 10 września bieżącego roku i będzie dostępna na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

W GreedFall zagramy już za kilka miesięcy. - Znamy datę premiery GreedFall – nowej gry RPG od studia Spiders - wiadomość - 2019-07-02
W GreedFall zagramy już za kilka miesięcy.

GREEDFALL W SKRÓCIE:

  1. Producent: Spiders
  2. Wydawca: Focus Home Interactive
  3. Gatunek: RPG akcji
  4. Platformy: PC, PS4, Xbox One
  5. Data premiery: 10 września 2019 r.

Deweloperzy ze studia Spiders (autorzy m.in. The Technomancer i Mars: War Logs) poinformowali, że RPG akcji GreedFall zadebiutuje na całym świecie 10 września bieżącego roku. Komunikat w tej sprawie został opublikowany na profilu gry na Facebooku i dotyczy wydań na wszystkie platformy docelowe – PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery PC. Na rodzimym rynku grą będzie dostępna w polskiej wersji językowej (z napisami).

Warto przypomnieć, że GreedFall to produkcja, której akcja toczy się na tajemniczej wyspie, pełnej magicznych stworzeń i różnego rodzaju niebezpieczeństw. Gra wyróżnia się charakterystyczną stylistyką i klimatem, w których widać wyraźną inspirację XVII-wieczną Francją. Gracz wciela się w podróżnika przybyłego z kontynentu znanego jako Stary Świat (czasem nazywa się w ten sposób Europę, ale ta nazwa nie pada w materiałach powiązanych z grą). Naszym celem będzie odnalezienie lekarstwa na plagę, która wyniszcza dom protagonisty.

Warto przypomnieć, że kilka tygodni temu w sieci pojawił się dość obszerny gameplay, pochodzący z targów E3 2019. Jeśli nie jesteście pewni, czy warto dać szansę nowej produkcji studia Spiders, zapoznanie się z tym materiałem może być dobrym pomysłem. Twórcy udostępnili też trailer stanowiący swoiste wprowadzenie fabularne (znajdziecie go poniżej).

  1. GreedFall – strona oficjalna

Ostatnia aktualizacja: 2019-07-02

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
GreedFall

GreedFall