Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2019, 14:15

autor: AlexB

TRON i Evil Dead: informacje na temat nowych gier - wieści

Dziś piszemy o hipotetycznej grze z otwartym światem w uniwersum TRON oraz nowej produkcji na podstawie cyklu The Evil Dead (Martwe zło), która zmierza na PC oraz konsole. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Plotki o nowej grze w uniwersum TRON

TRON ostatnio gościł w kinach w 2010 roku. - TRON i Evil Dead: informacje na temat nowych gier - wieści - wiadomość - 2019-07-02
TRON ostatnio gościł w kinach w 2010 roku.

Niewykluczone, że miłośnicy filmowego cyklu TRON, w którym bohaterowie zostają wciągnięci do wnętrza systemów komputerowych, będą mogli ponownie wkroczyć do tego świata. W serwisie Reddit pojawiły się plotki na temat nowej gry z tego uniwersum. Według nich, prace nad tytułem trwają od przeszło trzech lat. Ma to być RPG z otwartym światem, w którym łączą się elementy singlowe i sieciowe. Produkcja ukaże się ponoć w 2021 roku na konsolach nowej generacji (PlayStation 5 oraz Xbox Scarlett). Jak zatem widać informacje są dość skromne. Nie wiemy nawet, jakie studio odpowiada za tworzenie tego tytułu. Nic nie zostało również oficjalnie potwierdzone, zatem należy podchodzić do tych rewelacji z odpowiednim dystansem.

Nadchodzi nowa gra na podstawie cyklu Evil Dead

Oficjalnie potwierdzona została za to nowa produkcja rozgrywająca się w uniwersum innego filmowego cyklu – The Evil Dead (po polsku Martwe zło). Zrobił to na swoim koncie na Twitterze Bruce Campbell, wcielający się w serii w kultową postać Ashleya "Asha" J. Williamsa. Zdradził on, że tytuł zmierza na PC oraz konsole (nie wiadomo, czy obecnej, czy następnej generacji) i nie będzie posiadał wersji na VR, gdyż, jak zgrabnie ujął to aktor, jego strzelba jest za duża na wirtualną rzeczywistość. Niestety, to jak na razie wszystko co wiemy na temat nowej gry The Evil Dead. W komunikacie nie pojawiła się nawet przybliżona data premiery. Fani marki muszą zatem cierpliwie czekać na jakąś dłuższą zapowiedź.

Ostatnia aktualizacja: 2019-07-02

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.