Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2019, 15:09

autor: Aquma

Forza Motorsport 7 – sierpniowy patch zakończy wsparcie dla gry

Firma Turn 10 Studios poinformowała, że gra Forza Motorsport 7 w sierpniu otrzyma ostatnią aktualizację. Patch wprowadzi do gry nową mechanikę umożliwiającą dyskwalifikowanie kierowców. Produkcja jest wspierana od prawie dwóch lat.

Forza Motorsport 7 niedługo przestanie być wspierana. - Forza Motorsport 7 – sierpniowy patch zakończy wsparcie dla gry - wiadomość - 2019-07-02
Forza Motorsport 7 niedługo przestanie być wspierana.

Deweloperzy z firmy Turn 10 Studios – autorzy bardzo udanej serii wyścigowej Forza Motorsport – zapowiedzieli, że sierpniowa aktualizacja dla siódmej części cyklu zakończy wsparcie popremierowe tego tytułu. Informacja została przekazana w notce podsumowującej lipcowy patch, opublikowanej na oficjalnej stronie gry.

Na koniec słowo o przyszłości Forza Motorsport 7. Rozwój Forzy 7, w tym dodawanie dalszych funkcji Forza Race Regulations, zakończy się w przyszłym miesiącu, wraz aktualizacją z sierpnia 2019 r. – czytamy.

O ostatniej łatce na razie nie wiemy zbyt wiele – poinformowano jedynie, że wprowadzi ona do gry mechanikę umożliwiająca zdyskwalifikowanie uczestnika wyścigu w oparciu o ilość zgromadzonego czasu karnego.

Przypominamy, że gra Forza Motorsport 7 ukazała się w październiku 2017 roku na konsoli Xbox One oraz komputerach PC. Oznacza to, że tytuł był wspierany przez blisko dwa lata. To chyba właściwy moment, by deweloperzy skupili się już na swoim kolejnym dziele, tym bardziej, że jest bardzo prawdopodobne, iż będzie nim nowa odsłona omawianej serii.

  1. Forza Motorsport 7 – strona oficjalna
  2. Recenzja gry Forza Motorsport 7 – świetny kotlet, tylko odgrzewany
  3. Wszystko o Forza Motorsport 7
  4. Najlepsze gry na Xbox One – 12 świetnych gier na konsolę Microsoftu