Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat New World

Beta New World nie zachwyciła graczy

Karol Laska , 27 sierpnia 2020, 18:01

Opinie na temat wczesnej wersji MMORPG Amazona pod tytułem New World są dalekie od pozytywnych. Gracze zwracają uwagę nie tylko na irytujące bugi, ale i na źle zaprojektowane elementy rozgrywki.

MMORPG od Amazonu nie sprostało wymaganiom testerów. Premiera w 2021 roku

Froozyy, 10 lipca 2020, 20:43

Twórcy z Amazon Game Studios poinformowali, że premiera nowej gry MMORPG - New World - zostanie znacznie przesunięta. W produkcję zagramy dopiero wiosną przyszłego roku.

New World - gameplay ze stuosobowego trybu Wojny

Adrian Werner, 16 czerwca 2020, 11:25

Do sieci trafił obszerny gameplay z gry MMORPG New World ukazujący rozgrywkę z trybu PvP War Mode, w którym walczyć będzie setka graczy.

New World - MMORPG od Amazonu opóźnione

Froozyy, 9 kwietnia 2020, 20:02

Właśnie dowiedzieliśmy się, że MMORPG, nad którym pracuje Amazon Game Studios, ukaże się później, niż przewidywano. Opóźnieniu ulegnie także rozpoczęcie beta-testów gry.

New World - jest cena i data premiery MMORPG od Amazonu

Aquma, 8 kwietnia 2020, 08:43

W sklepie Amazon pojawiły się dwie edycje gry MMORPG New World. Informacje zawarte na kartach produktów sugerują, że gra zadebiutuje pod koniec maja. Producentem tego tytułu jest Amazon Game Studios, więc doniesienia są wiarygodne, mimo że data nie została ogłoszona w oficjalnym komunikacie.

Zwiastun i wymagania sprzętowe New World, gry MMORPG od Amazonu

Ender, 13 grudnia 2019, 02:16

Amazon Game Studios podzieliło się oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi ambitnego MMORPG New World, którego akcja osadzona została w XVII-wiecznej Ameryce. Studio potwierdziło również datę premiery, pokazało nowy filmowy zwiastun oraz podzieliło się kolejnymi screenami z gry.

Silnik Lumberyard przyczyną kiepskiej sytuacji w dziale gier Amazonu

Adrian Werner, 18 czerwca 2019, 11:32

Źle się dzieje w Amazon Game Studios. Zwolniono kilkudziesięciu pracowników i skasowano niezapowiedziane projekty. Jedną z głównych przyczyn tych kłopotów ma być silnik Lumberyard (opracowany na bazie CryEngine).

New World - obszerny gameplay z gry MMORPG Amazonu

Adrian Werner, 9 lutego 2019, 09:27

Do sieci trafił 22-minutowy zapis rozgrywki z New World, czyli obiecującej gry MMORPG, nad którą pracuje zespół Amazon Game Studios.

Wyciekł gameplay z New World. Jak prezentuje się MMO od Amazonu?

Aquma, 5 października 2018, 09:48

W serwisie YouTube można obecnie zobaczyć dziewięciominutowy gameplay z zamkniętej bety New World – MMO od Amazon Game Studios. Materiał trafił do sieci w wyniku przecieku.

New World – start alfa-testów oraz nowe screeny z MMORPG Amazon Studios

Entelarmer, 24 września 2018, 20:47

Studio Amazon udostępniło nowe screeny z MMORPG New World, pokazujące wybrane lokacje. Ponadto niedawno rozpoczęły się zamknięte alfa-testy gry.

Nowe informacje o New World – sandboksowym MMORPG od Amazon Studios

Aquma, 22 sierpnia 2018, 09:47

Deweloperzy z Amazon Studios zaprezentowali w czasie gamescomu 2018 New World – sandboksową grę MMORPG, rozgrywającą się w fikcyjnej, umagicznionej wersji XVII wieku. Według dziennikarzy, którzy byli na pokazie, produkcja prezentuje się naprawdę ciekawie.

Breakaway, New World, Crucible – Amazon zapowiada trzy nowe gry na PC

Ender, 30 września 2016, 18:51

Studio deweloperskie firmy Amazon, znane do tej pory z gier mobilnych, zapowiedziało pierwsze trzy produkcje tworzone z myślą o komputerach PC. Ujawnione gry, zatytułowane Breakaway, New World i Crucible, oferować mają model rozgrywki nastawiony na zabawę wieloosobową oraz unikalne opcje skierowane w stronę streamerów i użytkowników serwisu Twitch.