Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 stycznia 2022, 15:59

New World - będą urozmaicenia w endgame i małe poprawki w lutym

Deweloperzy z Amazon Game Studios w niedawno opublikowanym wideo opowiedzieli o najbliższych planach rozwoju New World. W lutym twórcy mają skupić się głównie na „poprawianiu i wygładzaniu gry”.

W SKRÓCIE:
  1. Deweloperzy z Amazon Game Studios podzielili się z opinią publiczną planami rozwoju New World w najbliższym czasie.
  2. Jeszcze w tym miesiącu do gry mają zostać dodane m.in. modyfikatory urozmaicające zabawę w endgame.
  3. Na luty twórcy nie planują żadnych rewolucyjnych zmian, chcą się skupić raczej na rozważnej poprawie obecnego stanu gry.

Deweloperzy pracujący nad New World opublikowali wczoraj film, w którym rozmawiają o planach związanych z rozwojem ich MMORPG. Pomimo tego, iż styczeń powoli ma się ku końcowi, jeszcze w tym miesiącu do gry zostaną wprowadzone modyfikatory ekspedycji, które mają przynieść urozmaicenie w endgame’owych aktywnościach. Przed rozpoczęciem lutego możemy spodziewać się także dodatkowych możliwości ulepszania naszego wyposażenia powyżej 600. poziomu.

Deweloperzy rozmawiali o rozwiązaniach sprawdzanych w PTR (Public Test Realm) w tym miesiącu oraz o nowościach, które będą miały miejsce na testach w lutym. Osoby spodziewające się, że wkrótce w New World nastąpi niesamowity przełom, będą rozczarowane. Twórcy przyznali, że w lutym skupią się głównie na naprawie istniejących w grze błędów i że chcą dać sobie więcej czasu, by uniknąć pochopnych decyzji przy nowych aktualizacjach.

Zapowiedziano również, że graczom zostanie udostępniony kolejny token transferu postaci w momencie, gdy prace nad połączeniem światów zostaną ukończone. Wciąż jednak nie wiemy, kiedy dokładnie to się stanie; dostaliśmy jedynie zapewnienie, że twórcy ciężko nad tym pracują.

Poruszano także takie tematy jak ochrona ekonomii gry, z którą New World miał nie tak dawno spory problem. Rozmawiano również o szybszym systemie zgłoszeń i anti-cheacie, który będzie wykrywać i banować oszustów oraz boty, które w dalszym ciągu stanowią plagę w MMO od Amazon Game Studios.

Więcej dowiecie się z materiału deweloperów umieszczonego powyżej. Biorąc pod uwagę, że ostatnio gracze w końcu przestali masowo odpływać z New World, może to dobrze, iż chwilowo twórcy nie planują rewolucji, chcąc skupić się na poprawieniu tego, co jest tu i teraz.