Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Hunt: Showdown

10 lat dominacji Call of Duty w USA, data premiery Hunt: Showdown na PS4 i inne wieści

AlexB, 17 stycznia 2020, 16:24

Dziś piszemy o dacie premiery na PS4 gry Hunt: Showdown i nadchodzących nowościach w niej, Pandemic Express, które przechodzi na model free-to-play, premierze filmu Ni No Kuni na platformie Netflix oraz sukcesie sprzedażowym cyklu Call od Duty w minionej dekadzie. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sterowniki od Nvidii i AMD oraz premiera Hunt: Showdown - wieści

AlexB, 28 sierpnia 2019, 14:54

Dziś piszemy o nowych sterownikach do kart grafiki od firm AMD i Nvidia oraz grze Hunt: Showdown, która opuściła wczesny dostęp. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Hunt Showdown z trzyosobowymi drużynami w trybie Trinity

Vergil, 16 lipca 2019, 16:56

Firma Crytek opublikowała nowy trailer gry Hunt: Showdown, który zapowiada tryb Trinity. Ów moduł pozwoli graczom na łączenie się w trzyosobowe drużyny, a sprawdzimy go w dniu premiery pełnej wersji omawianej produkcji.

Poznaliśmy datę premiery gry Hunt Showdown

aadamus, 28 czerwca 2019, 21:03

Gra Hunt: Showdown doczekała się ogłoszenia daty premiery pełnej wersji. Sieciowa strzelanka od studia Crytek opuści wczesny dostęp na komputerach osobistych i Xboksie One 20 sierpnia tego roku. Wersja na PlayStation 4 pojawi się na jesieni.

Hunt: Showdown z darmowym weekendem na Steamie

Serek, 14 czerwca 2019, 09:05

Firma Crytek poinformowała, że przez weekend będzie można za darmo ograć Hunt: Showdown na platformie Steam. Przy okazji uruchomiono także promocję na tytuł, który teraz kupimy 20% taniej.

Darmowy tydzień ze Star Citizen i nowa mapa w Hunt: Showdown – wieści

Movis, 16 listopada 2018, 11:51

Dziś piszemy o darmowym tygodniu, podczas którego można wypróbować wszystkie statki w Star Citizen, oraz aktualizacji 3.0 do Hunt: Showdown z nową mapą Lawson Delta. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Hunt Showdown - Crytek pokazał nową mapę Lawson Delta

Adrian Werner, 27 października 2018, 12:17

Podczas konwentu TwitchCon studio Crytek pokazało Lawson Delta, czyli nową mapę, która wkrótce trafi do strzelanki Hunt: Showdown.

Mapa Lawson Delta do Hunt Showdown w drodze

AlexB, 10 października 2018, 09:47

Studio Crytek zaprezentowało krótki teaser nowej mapy do sieciowej strzelanki FPP Hunt: Showdown. Najprawdopodobniej zadebiutuje ona w listopadzie bieżącego roku, niedługo po imprezie TwitchCon.

EA zakłada Jacksonville Tribute, pierwsze wydarzenie w No Man’s Sky i inne wieści

Movis, 31 sierpnia 2018, 13:23

Dziś piszemy o założeniu funduszu na rzecz ofiar strzelaniny w Jacksonville, pierwszym społecznościowym wydarzeniu w No Man’s Sky, trybie „samotnego wilka” w Hunt: Showdown, tajemniczej zapowiedzi The Binding of Isaac: Repentance oraz wydarzeniu Ghillie Crossing w PUBG. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Hunt Showdown z darmowym weekendem

Osti, 10 sierpnia 2018, 09:36

Gracze zainteresowani postępem prac nad nową grą studia Crytek - Hunt: Showdown - mogą ją przetestować za darmo przez najbliższy weekend.

Hunt: Showdown radzi sobie dobrze na Steam

Aquma, 26 lutego 2018, 09:12

Hunt: Showdown – najnowsza strzelanka FPP od studia Crytek, która trafiła niedawno do wczesnego dostępu Steam – sprzedaje się dobrze. Gra zbiera jednak mieszane recenzje wśród użytkowników.

Hunt Showdown - debiut w Steam Early Access i wymagania sprzętowe

Góral, 22 lutego 2018, 20:02

Hunt: Showdown - nowa produkcja studia Crytek, znanego z serii Crysis - pojawiła się we wczesnym dostępie na Steamie. W związku z tym poznaliśmy jej aktualne wymagania sprzętowe.

Hunt Showdown - rekomendowane wymagania alfy i obietnica optymalizacji

AlexB, 7 lutego 2018, 09:47

Studio Crytek podało rekomendowane wymagania sprzętowe wersji alfa gry Hunt: Showdown. Niemcy zapewnili przy okazji, że obecnie odpowiednia optymalizacja tytułu jest dla nich jednym z priorytetów.

Hunt: Showdown – gameplaye, screeny oraz opinie

Entelarmer, 2 lutego 2018, 10:28

Po wczorajszym starcie alfa-testów Hunt: Showdown w sieci zaczęły się pojawiać coraz liczniejsze materiały prezentujące nowe dzieło studia Crytek. Uczestnicy wydarzenia dostarczyli screeny oraz nagrania z rozgrywki, jak również pierwsze opinie na temat kooperacyjnej produkcji.

Start alfy Hunt: Showdown, data premiery operacji Chimera w Rainbow Six Siege i inne wieści

Movis, 31 stycznia 2018, 12:36

Dziś piszemy o początku zamkniętych alfa-testów kooperacyjnej strzelanki Hunt: Showdown i prawdopodobnej marcowej premierze nowej operacji w Rainbow Six: Siege, rzucamy też okiem na patch 1.2.1 do Assassin's Creed Origins i datę konsolowej premiery samochodówki OnRush. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Darmowe dodatki do Endless Space 2, Red Faction Guerrilla na PS4 oraz XOne i inne wieści

Góral, 19 stycznia 2018, 13:43

Dziś piszemy o styczniowym rozpoczęciu alfa-testów Hunt: Showdown, darmowych dodatkach do Endless Space 2, edycjach specjalnych Life is Strange: Before the Storm i o bardzo prawdopodobnym remasterze Red Faction: Guerrilla. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Hunt: Showdown, L.A. Noire, Diablo III) 10/11/2017

Movis, 10 listopada 2017, 13:00

Dziś piszemy o planach zamkniętych alfa-testów gry Hunt: Showdown, drobnej, ale ważnej zmianie w dialogach w remasterze L.A. Noire i o starcie 12. sezonu w Diablo III. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Hunt: Showdown trafi do Wczesnego Dostępu

AlexB, 13 października 2017, 10:24

Hunt: Showdown, czyli nadchodzący kooperacyjny FPS od studia Crytek, trafi do Wczesnego Dostępu. Jak zdradzili twórcy, tytuł pozostanie w nim co najmniej przez rok.

Hunt: Showdown - polowanie na potwory w wykonaniu Cryteka na nowym gameplayu

Góral, 12 października 2017, 08:34

Studio Crytek zaprezentowało w serwisie IGN nowy fragment rozgrywki z gry Hunt: Showdown. Wcześniejszy gameplay rozgrywał się w nocy, a tym razem możemy obejrzeć zabawę za dnia.

Hunt: Showdown – pierwszy materiał z rozgrywki

Movis, 16 czerwca 2017, 08:29

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą firma Crytek zaprezentowała szerszej publiczności gameplay z gry Hunt: Showdown. Tytuł znajduje się we wczesnej fazie produkcji, ale już teraz prezentuje się bardzo okazale.

Hunt: Showdown od Crytek, czyli drużynowe polowania na potwory

Vergil, 14 czerwca 2017, 14:18

Firma Crytek pojawiła się na targach E3 i przywiozła ze sobą swoje najnowsze dzieło. Hunt: Showdown zapowiada się na ambitną produkcję, w której zapolujemy na potwory w towarzystwie innych graczy. Brzmi znajomo? Tylko w teorii.

Hunt: Showdown - sieciowa strzelanina od studia Crytek wciąż w produkcji

AlexB, 17 maja 2017, 09:41

Wszystko wskazuje na to, że gra Hunt, zapowiedziana w 2014 roku kooperacyjna strzelanina od studia Crytek, wciąż znajduje się w produkcji. Deweloperzy zaprezentowali krótki teaser tego tytułu. Projekt wyjściowy został jednak dość poważnie zmieniony.

Hunt: Horrors of the Gilded Age – kolejna gra Cryteka z problemami

Renox, 31 lipca 2014, 11:50

W związku z dużymi zwolnieniami w Crytek USA z siedzibą w Austin, prace nad grą Hunt: Horrors of the Gilded Age przeniesione zostały do studia we Frankfurcie. Wszystko wskazuje zatem na to, że kolejna produkcja niemieckiego Cryteku ma problemy.

Hunt: Horrors of the Gilded Age - kooperacyjna gra akcji od Crytek

Adrian Werner, 3 czerwca 2014, 18:40

Studio Crytek zapowiedziało Hunt: Horrors of the Gilded Age, czyli trzecioosbową grę akcji nastawioną na tryb kooperacyjny dla czterech graczy. Nad projektem pracuje amerykański oddział firmy, w skład którego wchodzą głównie ludzie odpowiedzialni za serię Darksiders.

Domena HuntTheGame.com zarejestrowana przez studio Crytek

Adrian Werner, 1 czerwca 2014, 16:29

Studio Crytek zarejestrowało domenę HuntTheGame.com. Pojawiły się spekulacje, że wykorzysta ją nowa gra, która ujawniona zostanie podczas tegorocznego E3.