Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2018, 10:25

autor: AlexB

Mapa Lawson Delta do Hunt Showdown w drodze

Studio Crytek zaprezentowało krótki teaser nowej mapy do sieciowej strzelanki FPP Hunt: Showdown. Najprawdopodobniej zadebiutuje ona w listopadzie bieżącego roku, niedługo po imprezie TwitchCon.

HUNT: SHOWDOWN W SKRÓCIE:
  • Producent: Crytek;
  • Wydawca: Crytek;
  • Gatunek: sieciowy FPS;
  • Platformy docelowe: PC, Xbox One;
  • Premiera: 22 lutego 2018 (Steam Early Access), 2019.

Hunt: Showdown, czyli wieloosobowy FPS od studia Crytek (znanego między innymi z cyklu Crysis), charakteryzujący się mocnym nastawieniem na aspekt PvE, zadebiutował w ramach wczesnego dostępu na Steamie pod koniec lutego bieżącego roku. Od tego czasu twórcy intensywnie pracowali między innymi nad poprawą balansu, optymalizacji oraz aspektów sieciowych. Sama naprawa błędów jednak nie wystarczy, aby utrzymać graczy. Konieczne są również aktualizacje zawartości. Jedna z nich jest już na horyzoncie. W sieci pojawił się krótki teaser długo oczekiwanej drugiej mapy do Hunt: Showdown. Oto Lawson Delta.

Mapa Lawson Delta umiejscowiona jest w Luizjanie, w czasach tuż po wojnie secesyjnej. Stylizowany na fotografie z epoki teaser prezentuje charakterystyczne punkty na planszy i zagrożenia, z jakimi przyjdzie zmierzyć się graczom. Spokojne miasteczko zostało bowiem opanowane przez groźnych i żądnych krwi nieumarłych.

Hunt: Showdown stale się rozwija. - Mapa Lawson Delta do Hunt Showdown w drodze - wiadomość - 2018-10-11
Hunt: Showdown stale się rozwija.

To na razie wszystko, co wiemy na temat mapy Lawson Delta. Jak obiecują twórcy, zostanie ona oficjalnie zaprezentowana podczas imprezy TwitchCon, która odbędzie się w dniach 26-28 października w kalifornijskim San Jose. Poziom ma być wówczas w pełni grywalny. Według deweloperów, plansza powinna zadebiutować w grze niedługo po tym wydarzeniu. Śmiało możemy zatem założyć, że każdy posiadacz Hunt: Showdown będzie mógł ją sprawdzić w akcji już w listopadzie.

Prace nad Hunt: Showdown (wtedy znanym jako Hunt: Horrors of the Gilded Age) trwają od 2014 roku. Niestety, w wyniku problemów studia Crytek słuch po tytule zaginął na trzy lata. Dopiero w maju 2017 roku dowiedzieliśmy się, że projekt żyje. Mimo tych wszystkich zawirowań, po premierze w ramach wczesnego dostępu tytuł zdobył przychylność graczy – obecnie na Steamie 73% z ponad 15 tysięcy opinii jest pozytywnych. Według danych serwisu Steamcharts, w tym samym momencie w Hunt: Showdown bawi się średnio około 2000 osób.

  1. Strona oficjalna gry Hunt: Showdown
  2. Strona oficjalna studia Crytek