Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2019, 17:05

autor: "Vergil"

Hunt Showdown z trzyosobowymi drużynami w trybie Trinity

Firma Crytek opublikowała nowy trailer gry Hunt: Showdown, który zapowiada tryb Trinity. Ów moduł pozwoli graczom na łączenie się w trzyosobowe drużyny, a sprawdzimy go w dniu premiery pełnej wersji omawianej produkcji.

Na nieco ponad miesiąc przed premierą swojej multiplayerowej strzelanki zatytułowanej Hunt: Showdown, odpowiedzialna za nią firma Crytek pochwaliła się, że udało jej się spełnić jedną z próśb najczęściej powtarzanych przez fanów. W pełnej wersji gry deweloperzy zaimplementują tryb Trinity, który pozwoli graczom łączyć się w trzyosobowe drużyny; warto bowiem zaznaczyć, że wersja z wczesnego dostępu (zarówno na komputerach osobistych, jak i na Xboksie One) pozwala na zabawę w duetach lub na spróbowanie swoich sił w roli samotnego wilka. Z tej okazji autorzy opublikowali krótki zwiastun, który czeka poniżej.

O Hunt: Showdown po raz pierwszy usłyszeliśmy w 2014 roku, kiedy to gra nosiła jeszcze miano Hunt: Horrors of the Gilded Age. Późniejsze problemy firmy Crytek, które pociągnęły za sobą zwolnienia w odpowiedzialnym za rozwój tego projektu studiu Crytek USA, a w konsekwencji – oddanie go w ręce ekipy Crytek Frankfurt – sprawiły jednak, że jego dalszy los stanął pod znakiem zapytania.

Dopiero w maju 2017 roku obwieszczono, że tytuł wciąż znajduje się w produkcji, natomiast w czerwcu światło dzienne ujrzały świeże konkrety na jego temat. Ostatecznie wszystko dobrze się skończyło – gra zadebiutowała we Wczesnym dostępie na Steamie pod koniec lutego 2018 roku, a od 30 maja bieżącego roku jest dostępna również na Xboksie One. Obecnie Hunt: Showdown znajduje się już na ostatniej prostej na sklepowe półki – jak dowiedzieliśmy się pod koniec zeszłego miesiąca, tytuł opuści wczesny dostęp na PC oraz konsoli Microsoftu 20 sierpnia (nad Wisłą otrzyma polską lokalizację); jesienią gra ma pojawić się również na PlayStation 4.

Hunt: Showdown pozwoli zapolować na potwory samotnikom, duetom lub trzyosobowym drużynom śmiałków. - Hunt Showdown z trzyosobowymi drużynami w trybie Trinity - wiadomość - 2019-07-16
Hunt: Showdown pozwoli zapolować na potwory samotnikom, duetom lub trzyosobowym drużynom śmiałków.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Hunt: Showdown