Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 16 lipca 2019, 17:06

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Zapisz się i zagraj na streamie w turnieju For Honor

Startujemy z zapisami do pierwszego w tym sezonie turnieju For Honor. Gramy honorowe pojedynki 1 na 1, a na zwycięzcę czeka 150zł nagrody. Turniej będzie streamowany na naszym kanale Twitch.

Zapisz się i zagraj na streamie w turnieju For Honor - ilustracja #1

Rozkręcamy kolejny turniej For Honor. Rejestracja już wystartowała i potrwa do 19 lipca do godz. 19:00. Sam turniej rozpoczniemy 20 lipca o godz. 18:00. Gramy na PC w trybie 1v1 z drabinką pojedynczej eliminacji. Mecze rozgrywane będą do jednej wygranej. Wyjątek stanowią półfinały i finały, w których walczy się do dwóch zwycięstw (BO3). Wszystkie starcia od ćwierćfinałów komentował będzie dla Was Paweł „Cruiser” Klimesz na kanale TWITCH.TV/TVGRYPL.

Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna w wysokości 150 zł, a zawodnik z drugiego miejsca otrzyma nagrodę pocieszenia w kwocie 50 zł. Do rozgrywek zapisać się można przez serwis Toornament na głównej stronie zawodów. Tam też znajduje się dokładny opis zasad oraz regulamin.

W planach mamy też turniej 2v2, ale cały czas czekamy na pojawienie się narzędzi obserwatora.

Zapisz się i zagraj na streamie w turnieju For Honor - ilustracja #2

Brakuje Ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Główną stronę turnieju i formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj. Więcej informacji na temat rejestracji i zgłaszania wyników znajduje się w tym miejscu.

Najważniejsze terminy

  • Początek rejestracji: 16 lipca
  • Koniec rejestracji: 19 lipca 19:00
  • Ogłoszenie uczestników: 19 lipca 22:00
  • Etap Check-in: 20 lipca od 7:00 do 17:00
  • Start wydarzenia: 20 lipca, godz. 18:00 (obowiązkowe pojawienie się na Discordzie do godz. 17:45)