Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2019, 21:22

Poznaliśmy datę premiery gry Hunt Showdown

Gra Hunt: Showdown doczekała się ogłoszenia daty premiery pełnej wersji. Sieciowa strzelanka od studia Crytek opuści wczesny dostęp na komputerach osobistych i Xboksie One 20 sierpnia tego roku. Wersja na PlayStation 4 pojawi się na jesieni.

Po pięciu latach doczekamy się premiery pełnej wersji Hunt: Showdown. - Poznaliśmy datę premiery gry Hunt Showdown - wiadomość - 2019-06-28
Po pięciu latach doczekamy się premiery pełnej wersji Hunt: Showdown.

Gra Hunt: Showdown przybyła długą drogę. Po raz pierwszy usłyszeliśmy o niej w 2014 roku, kiedy to Crytek potwierdził jej powstawanie. Projekt trafił jednak na problemy, które znacznie wydłużyły proces produkcyjny. Ostatecznie – na początku 2018 roku – za sprawą platformy Steam, trafił on we Wczesnym dostępie do użytkowników komputerów osobistych. Wszystko wskazuje na to, że po pięciu latach produkcja Hunt: Showdown dobiega końca. W czasie streama na oficjalnym kanale niemieckiego dewelopera w serwisie Twitch ogłoszono, że tytuł zadebiutuje w pełnej wersji 20 sierpnia tego roku na PC-tach i Xboksie One. Port na PlayStation 4 pojawi się natomiast jesienią.

Oprócz daty premiery ogłoszona została cena tytułu. Za pełną wersję Hunt: Showdown przyjdzie nam zapłacić 39,99 euro (ok. 160 złotych). Jeśli jesteście zainteresowani, to na ten moment na PC-tach i Xboksie One nadal można zakupić wersję we Wczesnym dostępie za niższą stawkę – 74,25 złotych (Steam) i 137,49 (Microsoft Store). Dzięki temu 20 sierpnia otrzymacie dodatkowo legendarną skórkę na broń. Wiadomo również, że za sprawą Koch Media gra doczeka się pudełkowego wydania.

Warto wspomnieć, że Hunt: Showdown to sieciowa strzelanka FPP, która stanowi połączenie battle royale i survivalu. W czasie zabawy wraz z dziewiątką innych graczy trafiamy na bagna Luizjany i walczymy o zdobycie głowy potwora. Starcia mogą toczyć się w trybie jeden na jednego lub w dwuosobowych drużynach. Gra pojawiła się na Steamie we Wczesnym dostępie 22 lutego 2018 roku. Ponad 15 miesięcy później – 29 maja 2019 roku – w ramach Xbox Game Preview tytuł pojawił się na Xboksie One.