Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2019, 16:49

autor: Froozyy

Poznaliśmy datę premiery EA Access na PS4

Usługa EA Access będzie dostępna dla użytkowników konsol PlayStation 4 od 24 lipca. Miesięczny abonament będzie kosztował 4,99 dolara, a roczny 29,99.

Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że usługa EA Access zmierza na konsole PlayStation 4. Teraz poznaliśmy oficjalną datę udostępnienia subskrypcji, która będzie możliwa do kupienia od 24 lipca bieżącego roku. Jest to abonament, dzięki któremu użytkownicy zyskują nielimitowany dostęp do wybranych produkcji oraz kilka innych korzyści. Na oficjalnej stronie firmy Electronic Arts możecie znaleźć dokładne odliczanie do startu usługi. Miesięczna subskrypcja będzie kosztować 4,99 dolara, a roczna 29,99. Polskie ceny powinny prezentować się tak jak na konsoli Microsoftu, czyli odpowiednio 14,99 złotych lub 79,99.

EA Access trafi również na konsole PlayStation 4. - Poznaliśmy datę premiery EA Access na PS4 - wiadomość - 2019-06-28
EA Access trafi również na konsole PlayStation 4.

Dzięki tej usłudze będzie można zagrać w sporo gier z portfolio Electronic Arts. Dostępne będą takie tytuły jak Star Wars: Battlefront II, Need for Speed: Payback, Battlefield 1 czy Dragon Age: Inkwizycja. Poza tym użytkownicy dostaną możliwość wypróbowania najnowszych produkcji w dziesięciogodzinnych wersjach próbnych, a także dziesięcioprocentową zniżkę na zakupy.

Co ciekawe, w lipcu 2014 roku Sony nie chciało słyszeć o usłudze EA Access na swojej konsoli, twierdząc, że nie jest ona wystarczająco dobra dla użytkowników PS4. Jak widać wiele się zmieniło przez ostatnie lata, a współpraca z EA to kolejny krok w kierunku rezygnacji z uprawianej przez firmę polityki. Warto pamiętać, że abonament nie przenosi się pomiędzy platformami, co oznacza, że posiadacze dwóch konsol będą zmuszeni kupić usługę osobno na każdej z nich.