Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2019, 13:15

autor: Konrad "Lazlo" Hazi

Games with Gold w lipcu - darmowe gry na wakacje

Ujawniona została lista tytułów, które w lipcu zostaną udostępnione abonentom Xbox Live Gold. Tym razem w ramach Games with Gold otrzymamy dostęp do gier Inside, Big Crown: Showdown, Castlevania: Symphony of the Night oraz Rodzinka Robinsonów (Disney's Meet the Robinsons).

Darmowe gry na wakacje w ramach Games with Gold. - Games with Gold w lipcu - darmowe gry na wakacje - wiadomość - 2019-06-30
Darmowe gry na wakacje w ramach Games with Gold.

Znamy już listę tytułów, które będą dostępne w lipcu w ramach Games with Gold. Po raz kolejny gracze otrzymają dostęp do 4 gier - Inside oraz Big Crown: Showdown, które będą dostępne wyłącznie na Xbox One, zaś w produkcje Castlevania: Symphony of the Night i Rodzinka Robinsonów (Disney's Meet the Robinsons) zagramy zarówno na Xboksie 360, jak i XOne (dzięki kompatybilności wstecznej).

Poszczególne tytuły będą dostępne w następujących okresach:

  1. Inside - 1 - 31 lipca
  2. Big Crown: Showdown - 16 lipca - 15 sierpnia
  3. Castlevania: Symphony of the Night - 1 - 15 lipca
  4. Rodzinka Robinsonów - 16 - 31 lipca

Inside

Inside to platformowa gra zręcznościowa stylem zbliżona do Limbo - poprzedniego projektu od tych samych twórców. Bohaterem gry jest bliżej nieznany chłopiec, który przemierza samotnie mroczny i deszczowy świat pełen niebezpieczeństw i tajemnic. Tytuł został stworzony przez duńskie Playdead, a duży wkład w jego produkcję wniósł także Duński Instytut Filmowy.

Big Crown: Showdown

Big Crown: Showdown to wesoła wieloosobowa gra platformowa, w której przyjdzie nam rywalizować o koronę królestwa. Do dyspozycji graczy są trzy kolorowe i zwariowane światy pełne średniowiecznych gadżetów i niebezpieczeństw. Koronę otrzyma ostatni żywy na polu walki.

Castlevania: Symphony of the Night

Castlevania: Symphony of the Night to remake klasycznej przygodowo-zręcznościowej platformówki znanej z konsol Sony oraz Sega. Głównym bohaterem gry jest Alucard, syn słynnego wampira imieniem Dracula, który eksploruje olbrzymi transylwański zamek i walczy z napotkanymi po drodze przeciwnikami.

Rodzinka Robinsonów

Rodzinka Robinsonów to gra akcji z elementami przygodowymi. Tytuł opowiada historię chłopca imieniem Wilbur, który żyje w przyszłości z niezwykle zwariowaną rodziną wynalazców. Przez swoją nieuwagę doprowadza do sytuacji, która może odmienić losy świata. By posprzątać bałagan, gracz wcielający się w protagonistę musi ruszyć w pościg za Bowlerem Hat Guy'em i jego diabolicznym robotem, którzy zamierzają przejąć kontrolę nad przyszłością.

  1. Oficjalna strona internetowa usługi Games with Gold