Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 sierpnia 2018, 09:55

autor: Osti

Hunt Showdown z darmowym weekendem

Gracze zainteresowani postępem prac nad nową grą studia Crytek - Hunt: Showdown - mogą ją przetestować za darmo przez najbliższy weekend.

Gra Hunt: Showdown aktualnie znajduje się w fazie wczesnego dostępu i przez ten weekend będzie dostępna za darmo w serwisie Steam. Osoby, które chcą zostać z tytułem na dłużej, do poniedziałku 13 sierpnia mogą go kupić z 20% rabatem.

Mroczna strzelanina twórców Crysis może być teraz ograna za darmo. - Hunt Showdown z darmowym weekendem - wiadomość - 2018-08-10
Mroczna strzelanina twórców Crysis może być teraz ograna za darmo.

Nowa produkcja studia Crytek, znanego z serii Crysis, to pierwszoosobowa gra akcji nastawiona na kooperacyjną rozgrywkę sieciową. Akcja tytułu toczy się w XIX wieku i koncentruje na walce kilku nieustraszonych śmiałków z terroryzującymi ludzkość potworami rodem z przesądów i legend.

Mimo że projekt znajduje się w fazie wczesnego dostępu, już teraz oferuje dość sporo, bo ponad czterdzieści broni, kilka rodzajów stworów czy dużą mapę. Hunt: Showdown zbiera pozytywne opinie wśród graczy, a twórcy skutecznie eliminują większość problemów „wieku dziecięcego”.

Premiera finalnej wersji gry zaplanowana została na 2019 rok.