Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 sierpnia 2018, 09:55

autor: Osti

Hunt Showdown z darmowym weekendem

Gracze zainteresowani postępem prac nad nową grą studia Crytek - Hunt: Showdown - mogą ją przetestować za darmo przez najbliższy weekend.

Gra Hunt: Showdown aktualnie znajduje się w fazie wczesnego dostępu i przez ten weekend będzie dostępna za darmo w serwisie Steam. Osoby, które chcą zostać z tytułem na dłużej, do poniedziałku 13 sierpnia mogą go kupić z 20% rabatem.

Mroczna strzelanina twórców Crysis może być teraz ograna za darmo. - Hunt Showdown z darmowym weekendem - wiadomość - 2018-08-10
Mroczna strzelanina twórców Crysis może być teraz ograna za darmo.

Nowa produkcja studia Crytek, znanego z serii Crysis, to pierwszoosobowa gra akcji nastawiona na kooperacyjną rozgrywkę sieciową. Akcja tytułu toczy się w XIX wieku i koncentruje na walce kilku nieustraszonych śmiałków z terroryzującymi ludzkość potworami rodem z przesądów i legend.

Mimo że projekt znajduje się w fazie wczesnego dostępu, już teraz oferuje dość sporo, bo ponad czterdzieści broni, kilka rodzajów stworów czy dużą mapę. Hunt: Showdown zbiera pozytywne opinie wśród graczy, a twórcy skutecznie eliminują większość problemów „wieku dziecięcego”.

Premiera finalnej wersji gry zaplanowana została na 2019 rok.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Hunt: Showdown

Hunt: Showdown