Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 listopada 2018, 11:58

autor: Movis

Darmowy tydzień ze Star Citizen i nowa mapa w Hunt: Showdown – wieści

Dziś piszemy o darmowym tygodniu, podczas którego można wypróbować wszystkie statki w Star Citizen, oraz aktualizacji 3.0 do Hunt: Showdown z nową mapą Lawson Delta. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Star Citizen – Free Fly Week z okazji rocznicy gry

Piloci na stanowiska! - Darmowy tydzień ze Star Citizen i nowa mapa w Hunt: Showdown – wieści - wiadomość - 2018-11-16
Piloci na stanowiska!

Jeśli zastanawiało Was, czym tak właściwie jest obecnie projekt Star Citizen (obietnicą? grą? zbiórką funduszy?), to jest okazja, by przekonać się o stanie tytułu na własne oczy. Deweloper Cloud Imperium Games ogłosił bowiem darmowy tydzień z grą w dniach 23-30 listopada, podczas którego oblatać można wszystkie dostępne w niej statki kosmiczne. W ramach obchodów rocznicy tytułu zasiąść można za sterami ponad 80 jednostek, które udostępniane będą falami (każdego dnia możemy liczyć na flotę innej korporacji). Oprócz lotów w przestrzeni kosmicznej gracze zwiedzać mogą nowiutką (i pierwszą) planetę do eksploracji Hurston wraz ze znajdującym się na jej powierzchni miastem Lorville. Obie atrakcje są częścią najnowszej aktualizacji Alpha 3.3.5. Klienta gry ściągać można z oficjalnej strony.

Hunt: Showdown z nową mapą Lawson Delta

Strzelanka Hunt: Showdown nadal się rozwija i w ramach aktualizacji 3.0 twórcy z Crytek udostępnili myśliwym zupełnie nową mapę. Lawson Delta położona jest nieopodal wybrzeża oceanu w stanie Luizjana, a rozległe ujście rzeki łączy aż trzy dopływy. Największymi kompleksami zabudowań są militarny fort (opuszczony po wojnie secesyjnej), więzienie i stacja kolejowa, przez którą przebiegają też rozciągnięte na całej szerokości terenu walki tory.

Siedmiogigabajtowa łatka zawiera też sporo poprawek i innych nowości. Do rozgrywek dodano rankingowy system doboru przeciwników o podobnym poziomie umiejętności ELO oraz mechanikę bezwładu po rozpoczęciu ruchu (co ma zapobiec unikaniu kul za pomocą spamowania klawiszy A i D). Martwi gracze upuszczają też teraz swoją broń, która może być natychmiast użyta przez zwycięzcę pojedynku (ale nie da się takiej kontrabandy sprzedać po zakończeniu meczu). Spis mniejszych poprawek znajdziecie w tym miejscu.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

  1. Workers & Resources: Soviet Republic
  2. Tabletop Simulator
  3. Narcos: Rise of the Cartels
  4. Warhammer 40,000: Mechanicus
  5. God Eater 3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.