Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2018, 09:56

autor: Aquma

Hunt: Showdown radzi sobie dobrze na Steam

Hunt: Showdown – najnowsza strzelanka FPP od studia Crytek, która trafiła niedawno do wczesnego dostępu Steam – sprzedaje się dobrze. Gra zbiera jednak mieszane recenzje wśród użytkowników.

The Hunt pomoże wrócić do gry borykającemu się z problemami Crytekowi? - Hunt: Showdown radzi sobie dobrze na Steam - wiadomość - 2018-02-26
The Hunt pomoże wrócić do gry borykającemu się z problemami Crytekowi?
HUNT: SHOWDOWN W SKRÓCIE:
  1. Deweloper: Crytek
  2. Wydawca: Crytek
  3. Gatunek: strzelanka
  4. Platformy: PC
  5. Data premiery: 22 lutego 2018 r. (wczesny dostęp)

W zeszłym tygodniu we wczesnym dostępie zadebiutował FPS Hunt: Showdown. Można powiedzieć, że był to debiut udany – omawiany tytuł zajął trzecie miejsce na liście dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na Steam, zaraz za niezłomnym megahitem Playerunknown’s Battlegrounds oraz wciąż trzymającym się mocno czeskim erpegiem Kingdom Come: Deliverance.

Nieco gorzej wypadają niestety pierwsze wrażenia użytkowników. Obecnie Hunt: Showdown jest oceniane dobrze przez 67% graczy. Pośród pozytywów wymienia się ciekawy pomysł na rozgrywkę, wysoki poziom wyzwania, solidne projekty lokacji, a także doskonałą grafikę oraz udźwiękowienie. Świetne wrażenie na graczach robi również zaprojektowany przez twórców świat i jego atmosfera. Listę głównych minusów otwierają problemy typowe dla produkcji udostępnianych w ramach Wczesnego Dostępu Steam: brak wystarczającej zawartości, kłopoty z połączeniem czy kiepska optymalizacja (gra podobno potrzebuje do płynnego działania naprawdę mocnego CPU, a w przypadku większości przeciętnych konfiguracji trzeba się pogodzić z graniem w 20-30 klatkach animacji na sekundę).

Hunt: Showdown (niegdyś Hunt: Horrors of the Gilded Age) to ciekawa, kooperacyjna strzelanka FPS z elementami gier typu battle royale oraz survival. Produkcja wrzuca graczy do mrocznego świata, w którym w dwuosobowych drużynach polują na różnego rodzaju monstra, rywalizując równocześnie z czterema innymi zespołami. Potwór jest tylko jeden (przynajmniej w trybach obecnych w grze w tym momencie), więc cenne trofeum może ostatecznie należeć do jednej grupy łowców – przy czym niekonieczne tej, której udało się go zabić. Za stworzenie tego tytułu odpowiada znane studio Crytek (autorzy m.in. gier z serii Crysis, Ryse: Son of Rome oraz pierwszego Far Cry). Pełna wersja gry trafi na PC w przyszłym roku.

  1. Hunt: Showdown – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Hunt: Showdown

Hunt: Showdown